2726
عنوان

پسر۲سالم زده تلویزیون همسایه رو شکونده😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4284 بازدید | 151 پست
آخه گفتم الان همه رو بنویسم میان میگن طولانی بود نخوندم😑

راست میگی نمیشه همه رو راضی نگه داشت 😅😅😅

از کنایه ها نرنج، این مردم کارشان نیش زدن است، عمریست به هوای بارانی میگویند ؛ خراب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من رو در غم خودت شریک بدون رفیق. سه سال پیش پسر من با دسته پشه کش تی وی مادرم اینا رو شکست. ما به اصرار خودمون یکی دیگه خریدیم براشون. جات خالی نباشه اون موقع پنج تومن پیاده شدیم. 

تیکر یک سالگی پسر دومم...
2728
ازاین آبنباتا بودا

اب نبات باز احتمالش هست

ولی من بازم مشکوکم راستش 

تو مطمئنی پسرت اب نبات پرت کرده؟تلویزیونو ببرین پیش تعمیر کار بهش بگین با ابنبات پرت کردن اینجور شده اون تشخیص میده 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
واااا حالا كه خراب شده تلويزيونشون يه شكلات ديگه خودت پرت كن ببين واقعا به خاطر اون بوده؟عجيب يكم

اره یه کم دور از ذهنه چه تی وی سوسولی بوده 😂😂😂😂

از کنایه ها نرنج، این مردم کارشان نیش زدن است، عمریست به هوای بارانی میگویند ؛ خراب
پسر من با کنترل میکوبه تو تلویزیون هیچیش نشده  با شکلات؟؟؟؟     بعیده ها   &nb ...

والا نمیدونم 

یعنی الکی گفته

خونه خودمونم شده ک یکی دوبار وسیله شکونده ولی چیزی نشده حالاledهم هست تلویزیونمون

واااا حالا كه خراب شده تلويزيونشون يه شكلات ديگه خودت پرت كن ببين واقعا به خاطر اون بوده؟عجيب يكم

🤣🤣🤣🤣

تیکر مربوط به خونه دار شدنمه ان شاءالله تا آخر امسال خونه دار بشم شما هم واسم دعا کنید😊

اول مطمعن بشید که به خاطره آبنبات بوده بعد هزینه رو متقبل بشید ، باید یه تعمیرکار تایید کنه که از آبنبات بوده ، آخه عجیبه با یه آبنبات همچین اتفاقی بیافته 

2706