1147
1226

سلام خانما

چن شب پیش رفته بودم خونه دوستم ک ناخنمو ترمیم کنه 

پسرمم همرام بود 

خیلی میریم خونه ی دوستن ولی اون شب نمیدونم چرا انقد شیطونی کرد من پشتم ب سالن پذیرایی بود یهو دیدم پسرم با ظرف شکلات امد پیشم منم بخاطر اینکه ی وقت ظرفو نشکونه

ازش گرفتم بردم گذاشتم تو آشپزخونه نگو تو دست خودش شکلات بوده ی دفه پرتاپ میکنه ب سمت تلویزیون اون شب چیزی ندیدم رو تلویزیون ۲شب پیش بازم رفتم خونشون

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

دیدم اون نقطه از تلویزیون ک پسرم شکلات پرت کرده بود سیاه شده تلویزیونشونم lcdبوده 

بردن نمایندگی گفتن ک درست نمیشه،اگرم درست بشه زیاد دووم نمیاره😭😭😭😭😭

1156
دیدم اون نقطه از تلویزیون ک پسرم شکلات پرت کرده بود سیاه شده تلویزیونشونم lcdبوده  بردن نمایند ...

از شکلات نیست 

دوستت خوب زرنگیه ها😑😑😑

با ذوق به بابام گفتم: "امروز تولدمه ها"🤪🎊  گفت: "حالا ی اشتباهی کردم، هی هر سال به روم بیار"😐😐😐😐😐

میخوای چبکار کنی!! مطمعنی بچه زده؟؟ اخه شکلات که وزنی نداره

🌠🌟🌠🌠🌠💎   💕سه ماه دیگه عروس میشم💕   🌟🌠🌠🌠💎🌟💎🌟💎🌟💎🌟💎🔥💎💎🔥💎💎🔥💎💎🔥💎💎🔥💎💎🔥💎💎🔥💎💎🔥💎💎🔥💎💎🔥💎💎
1233

یه ناخن  یه  تی وی  حداقلی  دو  سه  میلیونی  گذاشت رو دستتون گویا 🙄

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1167
آخه گفتم الان همه رو بنویسم میان میگن طولانی بود نخوندم😑

راست میگی نمیشه همه رو راضی نگه داشت 😅😅😅

از کنایه ها نرنج، این مردم کارشان نیش زدن است، عمریست به هوای بارانی میگویند ؛ خراب

من رو در غم خودت شریک بدون رفیق. سه سال پیش پسر من با دسته پشه کش تی وی مادرم اینا رو شکست. ما به اصرار خودمون یکی دیگه خریدیم براشون. جات خالی نباشه اون موقع پنج تومن پیاده شدیم. 

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1215