1265
1273

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1258

مثبت

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستین. قربونت برم امام زمان مهربونم تو خواب بهم فهموندی ک نی نی تو دلیم بزودی میاد دقیقا روز نهم ربیع الاول روزی شادیو عیدتون بهم عیدی دادی ازت ممننووونممم...آقاجونم دامن همه منتظرا رو سبز الهی آمییییییییییییییین...
1281

مبارکه مامان شدی😍😍😍😍

یعسوب الدین، امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام: پس از من زمانی بر شما خواهد آمد که در آن زمان چیزی پنهان‌تر از #حق و آشکارتر از باطل نیست و چیزی زیادتر از #دروغ_بستن بر خداوند بلندمرتبه و رسولش وجود ندارد...       "اَلحَمدُلله الَّذی جَعَل اَعدائَنامِنَ الحُمَقاء" صحیفه‌ی سجادیه
1257

مثبته اما برو ازمایش بده.

انشالله که مثبت بااااااشه.

قانون جذبیا تاپیکو بخونید.بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل شموئیل رافائل، از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 

خوووووووشبحاااالتتتتت

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
                     😒 ایشششش😒      کاربرجدیدنیستم😏تعدادپست قبلی8935😢تعدادتاپیک۳۶۷😢به هرچی میپرستی قسم خودم  شبیه پروفایلم نیستم😐ا😂ایشالله تاپایان تیکرم باردارمیشم☺براباردارشدنم صلوات میفرستی دوستم😊😙برااومدنت خیلی تلاش کردمو میکنم هیچوقت ناامیدنمیشم هرکاری از دستم بربیاد براومدنت انجام میدم  که حداقل شرمنده پدرت نشم که هیچ مشگلی نداره و عاشقته و برااومدنت لحضه شماری میکنه   اما بخاطره من صبرمیکنه و چیزی نمیگه زودبیا تو دله مامان فندوقم 😔ابجیابرام دعاکنید شایدخداشمارودوست داشته باشه دعاتون قبول بشه الان دوسالونیمه  قرص دارو امپول هزارتاگوفتوزهرمار لتروزولو کلموفینو متفورمینو هاش سی جی و سونو عکس رنگی وهرروز دمه مطب دکتر  که هرماه کیست بالای ۵ سانت درمیاوردم دردشوتحمل میکردم و رفع میکردم بازم ازماه بعدشروع میکردم😔هرروز یکساعت پیاده روی  و چندکیلوکم کردن برخلاف میلم که مجردی میخاستم چاق بشم الان پوستواستخونم وگرم کردن رحم  الانم سه ماهه رفتم طب سنتی بادکش گرم تخمدان و عسلوسیاهدانه و حلوای میتی و رازیانه و یه عالمه چیزدیگ  دست به دامنه خداشدم یه عالمه نذرو نیازو سفره حضرت علی اصغرو  روزی چندصدتاصلواتو نمازو غسل حاجت و چندتا چله ..زیارت عاشورا و حدیث کساودعای توسلو و....خسته شدم دیگ انقدامیدوارم که حتی عادت هم که میشم میگفتم حتما خونه لانه گزینیه 😔خداهیچکسو ناامید نکنه 🙏نمیدونم تاکی باید انقد بدوام 😞  اگرم شماپیشنهادی دارین بهم بگین دوستان  من دست از تلاش نمیکشم ممنونم ابجیای گل😔❤https://www.ninisite.com/discusگرم کردن رحم

مبارکهههههههه😍😍😍😍😍جیغ و دست و هورا😍😍😍😍😍😍😍😍

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجونم فاطمه کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
1241