2703
2553
عنوان

مادرشوهرم هنوز مثل خواستگاری بهم‌نگاه میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 483 بازدید | 27 پست

داره فکر میکنه که چطور شد همچین خریتی کردم😂😂

شوخی کردم😊

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

یبار بچه برادرشوهرم گفت چرا اقاجون تو عروسی عمو گریه میکرد(در کناریشون مینشستیم وسط پارگینگ زد زیر گریه ک پسرم رفت حالا اختلافمون ی در و صب ح تا شبم تو ی مغازه بودن) منم گفت تو خوابشون نمیدیدن عروس اینجوری گیرشون بیاد برا همین بود😁

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
اه مادر شوهر منم همینه...البته منم کلا زیاد بخگهش تیکه میندازم..یبار گفاگتم به چی نگاه میکنید؟ضایع ش ...

وای😁جدی گفتی؟

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘
مادر شوهر منم همیجوره حتما پیش خودش میگه واااااا عروس به این  خوشگلی واقعا عروس من شده یا ...

منم میخواستم همینو بگم

تیکر مربوط به خونه دار شدنمه ان شاءالله تا آخر امسال خونه دار بشم شما هم واسم دعا کنید😊
داره فکر میکنه که چطور شد همچین خریتی کردم😂😂 شوخی کردم😊

خیلی باحال بود🤣🤣🤣

تیکر مربوط به خونه دار شدنمه ان شاءالله تا آخر امسال خونه دار بشم شما هم واسم دعا کنید😊
2714
خیلی باحال بود🤣🤣🤣

😀😀😀😀جدی مرسی

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃
پیرا همینطوری ان به جوونا خیره میشن شاید عاشق جوونا هستن شایدم جوانی خودشو تو چهرت جستجو میکنه

واقعا ؟؟ چه جالب مادرشوهر منم اوایل اینجوری نگام میگرد انگار آدم فضایی دیده الان خوب شده خداروشکر