1232
1226

مادرشوهر خواهر شوهر سایت 😁

دلم خیلی گرفته از نداشتنت از نیامدنت . خیلی وقتها در حد مرگ گریه میکنم زار میزنم .خدایا امتحانت خیلی سخته ای کاش بی نوبت حاجتم را بدهی .خدایا خسته شدم از حرف مردم از ترحم مردم از اسم نازایی و ناباروری و محروم از داشتن فرزند خسته ام از بیمارستان ناباروری از دکترا و نا امید کردنها خدایا دیگه نه نایی مونده نه پولی برامون خدایا دلم سخت معجزه میخواهد معجزه ای در حد خدا بودنت 😳😔

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156

چرا جواب میدن در حده کم 

باید بزارن  مادرشوهر سایت😂

4 بار ترکیدم و با التماس برگشتم وادارم نکن حرف سیاسی بزنم اخه به من چه پیاز چند ماکارونی چنده ماشین گرون شده و گوجه سرکوچه فلانی ارزونه  ... حرف میزنم میترکم تو این گرونی باز خرج یه سیمکارتم میفته رو دستم    
1233

جالب اینجاست هر وقت آقایون میان تو یه تاپیکی  بقیه میگن اینجا راهنمای بارداری و بچه داریه 

بعد سه چهارم تاپیکا  راجع به شوهر و خانواده ی محترمشه   

یا درباره خیانت 

مادری دارم بهتر از برگ درخت ...
1167
فدات گلم😢

خدا نکنه

شاید بچه کم اشتها باشه، بردی دکتر؟ یعنی کلا شیر خوردنش با مشکله؟

دقت کردید بعضی از کاربرا، از روشنفکری فقط توهمشو دارن                                    خدایا هزاااااااران بار شکرت😍😍😍

یکی پیدا شد حرف منو زد ...تاپیک های بارداری وبچه داری سه چهار تا بیشتر نظر نداره ولی بیا تاپیک های خیانت ,دوست پسر ,شوهر دست بزن دار ,مادرشوهر خواهرشوهر دیگه ۷۰ صفحه رو پر میکنن آخرشم به هم بدوبیراه میگن   میترکونن تاپیک

شرمنده گلم من بچه ندارم هیچ تجربه ای ندارم😔

دلم خیلی گرفته از نداشتنت از نیامدنت . خیلی وقتها در حد مرگ گریه میکنم زار میزنم .خدایا امتحانت خیلی سخته ای کاش بی نوبت حاجتم را بدهی .خدایا خسته شدم از حرف مردم از ترحم مردم از اسم نازایی و ناباروری و محروم از داشتن فرزند خسته ام از بیمارستان ناباروری از دکترا و نا امید کردنها خدایا دیگه نه نایی مونده نه پولی برامون خدایا دلم سخت معجزه میخواهد معجزه ای در حد خدا بودنت 😳😔
1241