2733
2734
عنوان

حاملگی پوچ چیه..

190 بازدید | 19 پست

سلام دوستای گلم.من هفته پنجم بارداریم...علاعم خاصی از اول نداشتم فقط گاهی زیرشکمم درد میکرد و نوک سینم سفتو دردناک شده بود...الان احساس میکنم علاعمم از بین رفته.....روز ۴ام تاخیری پری بتام ۴۴۹بود دیشب از استرس مردم امروز رفتم بتا روز ۸تاخیر ک امروزه بتا شده ۳۶۰۰...سونو هم دادم گفت ساک تشکیل شده ولی قلب نه ساک خیلی کوچولو بود.....حالا به نطرتون امکان بارداری پوچ هست لطفاااا راهنماییم کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه پوچ چیه بااین عدد بتا به احتمال زیاد دوقلوعه منم بعد۵ روز تاخیر ۳۵۱۱ بود دوقلوعن

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔

وقتی هفته ۸ بری سونو و ساک بارداری خالی باشه بارداری پوچ تایید میشه

هفته ۵ خیییلی زوده واسه تشکیل فتال پل و یولک ساک. هفته پتجم فقط ساک تشکیل شده

انشاالله هفته ۸ برو صدای قلبشم‌میشنوی

خودم ابان ماه بارداری پوچ داشتم

یه دختر کوچولوی ۲ ساله دارم، باز خدا بهم عنایت کرده و باردارم. دامن تمام‌ منتظرا ب حق فاطمه زهرا سبز بشه
2738
اخه ساک بارداری یکی بود عزیزم و اینکه بالای۶۰۰۰میگن دوقلوعه

نه فداتشم دوقلو تا ۳ ماهگی مشخص نیست به من تا هفته ۱۱ میگفت مشکوک به دوقلوولی دوقلو بود

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
2706