2726
عنوان

سونوگرافی قلب

136 بازدید | 12 پست

خانوما دکتر برام اولین سونوی قلب رو برام تو شیش هفتگی نوشته بنظرتون زود نیس؟؟

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان
چرا  زوده،من هشت رفتم تازه گفت جنین ۶هفته و ۶روزشه

من اخرین پریودیم روز اولش ۲۳فروردین بود الان برای ۱۰خرداد نوشته

اومدم خونه حساب کردم دیدم خیلی زود

ینی برم بش بگم.یا برم سونو فوقش ی دوهفته بعدش باز میرم دیگه😦😦😦

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا  زوده،من هشت رفتم تازه گفت جنین ۶هفته و ۶روزشه

ببخشید شما عدد بتا تون چند بود؟

2728
منم ۶هفته رفتم

اها سونو نشون داد قلبشو یا دوباره رفتین؟

ن بابا پولت زیاده،برو باز دوباره بهش بگو

اره اتفاقا با این هزینه های بالا

تو رو به جانه هررر کی دوستداری حرف دکترت رو گوش کن و برو سنو فقط برو 

به قلب و اینا کار ندارن وقتی میگن بیا سنو 

برا این میگن که اگه خدای نکرده یه خونریزی دور ساک بود حتی خفیف سریع دارو بدن برا جذب شدنش ...

بچه سالم بمونه ..

مگه دکترا نفهمن خوب میدونن قلب ممکنه تا دوازده هفتگی رشد کنه ...

اون دکترت خوب حالیشه که گفته بیا 

اینجاااا به حرف بقیه هررگزززز گوووش نکن و برو دکترت رو ...

اون از وضعیت و ازمایش تو خبر داره ...

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
تو رو به جانه هررر کی دوستداری حرف دکترت رو گوش کن و برو سنو فقط برو  به قلب و اینا کار ندارن ...

اره واقعا خیلی ممنون که گفتید دیگه اویزه گوشم شد که ب حرف دکترم عمل کنم