2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من که هفته ی ۱۰ ام فعلا هیچ علائمی ندارم هیچییییا

از اونایی که حالت خوبه، خوشحال باش که راحت میتونی همه چیز بخوری و خاطرات خوبی برای خودت بساز

ان شاالله بسلامتی زایمان کنی 

همه میدونیم خوب بودن خیلی خوبه، ولی هیچکس خوب نیست.
از اونایی که حالت خوبه، خوشحال باش که راحت میتونی همه چیز بخوری و خاطرات خوبی برای خودت بساز ان شاا ...

ممنونم عزیزم آره مثل قبل بارداری همه چی میخوره.حال جسمیم هیچ فرقی نکرده ولی متاسفانه افسردگی گرفتم بدجور

این کمتر از درد جسمی نیست 😔😔😔

زنجبیل ضرر نداره؟؟؟ البته این قرصایی ک میخورم زنجبیل دارن... روزی چند استکان میخوردی؟

نه ضرر نداره تازه میگن قرصشم تو داروخونه هست ولی من استفاده نکردم

والله هر موقع حالم خیلی بد میشد میخوردم بستگی به حالم داشت

ولی لیمو ترشو با نمک بیشتر میخوردم

بیشتر دوست داشتم

من 17هستم هنوزم داره دور از جون پدرم درمیاره از 4هفتگی شروع شد واسه من

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
ممنونم عزیزم آره مثل قبل بارداری همه چی میخوره.حال جسمیم هیچ فرقی نکرده ولی متاسفانه افسردگی گرفتم ب ...

افسردگی چرا؟

آنچه دلم خواست نه آن ميشود ... هرچه خدا خواست همان ميشود...
ممنونم عزیزم آره مثل قبل بارداری همه چی میخوره.حال جسمیم هیچ فرقی نکرده ولی متاسفانه افسردگی گرفتم ب ...

افسردگی دوران بارداری گرفتی؟

افسردگی چرا؟

نمیدونم به شدت احساس پشیمونی دارم.همش استرس دارم و ضربان قلبم بالاست.خیلی روحیه م خرابه

رفتم مشاوره ارجاع داد روانپزشک نظرشون این بود که سقط کن چون خیلی روحیه ت خرابه .خودمم تصمیم به سقط گرفته بودم ولی نتونستم

2706