2726
عنوان

نظرتون درباره ماماناي اينستا

| مشاهده متن کامل بحث + 324 بازدید | 29 پست

عزیزم یه بنده خدایی تو فامیل از اول کارش رسیدگی به خونه و زندگی بود ینی نه ک بد باشه هانه ولی اصلا به خودش نمیرسید و نه لباس شیکی نه ارایشگاهی فقط به همه فامیل که خوشتیپ میگشتن بدو بیراه میگفت شوهرشم متاسفانه  ازاون هایی بود که ب زن ها ی ریز نگا میکرد، من میگم اکر از اول همش اینجور باشه ادم هیچی از خودش نمیمونه الان  راضی نیس خودش میگه کاش من همون اول ب خودم میرسیدم ،که الان دیگ دل و دماغی نمونده برام ، اینستایی هم ازین ور بوم افتادن گل من اونا کارشون تبلیغاته نشستن ت خونه ازین راه کسب درامد میکنن پس ما باید میانه رو باشیم خودمون باشیم ب پوست ومو اهمیت بدیم انداممونو واسه خودمون ورزشی کنیم ن اینستا و تبلیغاش

خدایا پسرگلمون محمدکیان رو سالم وسلامت برامون حفظ کن ، خیلی دعا م کنید. حسبی الله
عزیزم یه بنده خدایی تو فامیل از اول کارش رسیدگی به خونه و زندگی بود ینی نه ک بد باشه هانه ولی اصلا ب ...

مردا عقل ندارن كه چشمشون فقط ميبينه

....!هیچ کس احساسم را نفهمید. ..!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من با یه بچه دقیقا عین توام

میدونی من چون شوهرم پایه نیس

الان من تو پیج چندتاشونم

یا بچه پرستار داره

یا اگه نداره شوهره خییییلی هوای زنشو داره

همش پیاده روی میرن و چمدونم پارک و تفریح و رستورانو فلان

ما ن پول داریم ن شوهر پایه😕😕😕😕😕😕

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2728
تو اینستا چطور درآمد دارن یعنی چی من نگرفتم منظورتونو ؟؟؟

تبلیغ میکنن

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
همون بخدا من خیلی وقته حتی لوازم ارایشی هم نخریدم هیجی هم ندارم اصلا نمیتونم بیرون برم با بچه دو ماه ...

عزیزم ی راهکار اگر لوازم اذایش میخای از انلاین شاپ ها بخر من همش دانشگاهم و کم خونم وقت نمیکنم برم این مغازع اون مغازه خرید چیزی ک میخام سفارش میدم با پست میارن در خونه خودتو اذیت نکن گلم

خدایا پسرگلمون محمدکیان رو سالم وسلامت برامون حفظ کن ، خیلی دعا م کنید. حسبی الله
چیو تبلیغ میکنن

همه چی از لباس لوازم ارایشی ظرف رستوران همه چیییی 

من به  قربون شماها😙😙😙😙😙😙

بابچه کوچیک سخته هرروز به خودتون وزندگیتون برسین

ولی واجب نیس هرروز این اتفاق بیفته

یه روزتوهفته رو به خودتون برسین

اونجورکه دوس دارین بگذرونین

وقتی بچه هاتون بزرگترشدن خیلی همه چی آسونترمیشه

من هميشه همسرم ميره اينستا مياد به همه چي م ايراد ميميره واقعا خسته 😓😓😓

اونها چیزی به اسم پول زیاد دارن فدات شم پول همه چی نیس ولی واقعا تاثیر خیلی خیلی زیادی تو زندگی داره مخصوصا الان من بچه ندارم ولی نمیتونم انقدر آراسته باشم یه زن معمولی هستم چون پول ارایشگاه و هر روز لباس خریدن ندارم اصلا تو پیجاشون نرو به نظرم اینجوری خودت اذیت میشی اونا واسه خونشون خدمتکار میگیرن کلی وقت و پول دارن به خودشون برسن 

عزیزم ی راهکار اگر لوازم اذایش میخای از انلاین شاپ ها بخر من همش دانشگاهم و کم خونم وقت نمیکنم برم ا ...

پرداختش درب منزل باشه خوبه وگرنه نمیتونم کارت ب کارت کنم چون ن رمز دوم دارم ن میتونم برا جاب جایی پول بیرون برم خخخ

خدایا نگاهم کن،نگاه تو به من آرامش میدهد💙🫂
به همه كارات تنها ميزسي؟

من شاغلم الان تو مرخصي زايمانم

همسرم از ٦:٣٠ صبح تا ٦ خونه نيست وقتي مياد كمك ميكنه ولي خب واقعا خسته هست من بهش فشار نميارم...واقعا دست تنهام ولي خب دختر اولم كه ٧ سالشه تا حدود زيادي كارهاي خودشو ميكنه و كمك به حالم هست

دختر تو بزرگه من اگه دخترم سه سالش بود دیگه غمی نداشتم من هردوشون کوچیکن😥

اره قبول دارم دختر اولم يكم بزرگ شده ولي اونم هنوز رسيدگي ميخواد امسال كلاس اول بود تمام وقت باهاش مشغول بودم.

تو اینستا چطور درآمد دارن یعنی چی من نگرفتم منظورتونو ؟؟؟

عزیزم یه مدت که فالوورای پیجشون رو بانشوندادن عکس عروسی و... بالامیبرن ، باتبلیغاتی ک تو پیجشون میکنند پول میگیرن 

عزیزم یه مدت که فالوورای پیجشون رو بانشوندادن عکس عروسی و... بالامیبرن ، باتبلیغاتی ک تو پیجشون میکن ...

یه جور خود فروشیه به نظرم . البته نظر منه ها. اینکه عکسای خصوصیتو بزاری تو دید که فالووراتو بالا ببری بعد از اون راه پول دربیاری😖😖😖

2706