2726
عنوان

نظرتون درباره ماماناي اينستا

324 بازدید | 29 پست

بياين يه كم نظر بدين ببينم نظر شماها چيه در موردشون ميام ميخونم (به نظر من شادي و نوع زندگيشون و اينكه بيشتر به خودشون اهميت ميدن خيلي درسته و مرداشون راضي ميشن ازشون اما خوب خيلي كارهاشونم مسخره س به نظر شما ها ميشه انقدر اراسته بود و مادر بود و همسر بو و غيره؟؟؟ شماهام همين طورين يا فقط منه بدبخت با دوتا بچه عين كلفتام تو خونه يه ارايشگاه نميتونم برم؟؟؟ )

....!هیچ کس احساسم را نفهمید. ..!

همه ش مهموني تولد بزن بكوب برو بيا من يه سوپري ميرم خريد از زندگي سير ميشم بااين وضعيتا اصلا بادوتا بچه فرصت ندارم بخوام هروز انقدر زيبا باشم برم ارايشگاه و باشگاه و 🤦‍♀️🤦‍♀️😰😰😓ناراضي م از وض خودم خوش به حالشون واقعا هميشه عين دوست دختر دوست پسران با همسراشون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهترين كار و ميكنن،بچه نبايد زندگي رو مختل كنه ،به خودت رسيدن مهم ترينه،بچه ها يه مامان خوشگل و اراسته و با نشاط ميخوان،نه يه مامان خسته و هَپَلي،نظر من اينه

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍
2728

عزیزم آراستگی و شادیشون بخاطر اینکه اونا شغلشون اینه از این راه پول درمیارن پس ذهنتو درگیر اونا نکن

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

منم موندم اینا حتما کمک دارن ک بیشتر یه خودشون میرسن من ک همش میشبنم و پسرمم رو پامه هیچکار نمیتونم کنم حتی اشپزی گاهی صبح تا شب دسشویی هم نمیتونم برم تا شوهرم از سرکار بیاد و نگه داره هیچی هم نمیتونم بخورم 

خدایا نگاهم کن،نگاه تو به من آرامش میدهد💙🫂
منم موندم اینا حتما کمک دارن ک بیشتر یه خودشون میرسن من ک همش میشبنم و پسرمم رو پامه هیچکار نمیتونم ...

دقيقا عين من صبحانه و ناهار و شام و ميان وعده و بازي و تميزي بچه ها و كل كاراي خونه اخه پول خدم و حشم كه ندارم خودم ميكنم چه طوري به خودمون برسيم بابا

به نظرم کار درستی نیست اینکه اقتباسهایی از زندگیشونو (اونم فقط قشنگیاشو) در ملاعام میزارن ...ضرر این کار هم بیشتر به خودشون برمیگرده...همش در حال قضاوت شدن از سوی دیگرانن...و همچنین خیلیا نمیتونن همچین زندگی ای داشته باشن و این درست نیست مدام با عکسهاشون به مردم یاداوری کنن که ما داریم ولی شما ندارین

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

حالا به اين شدت كه شاخ هاي اينستا هستن كه نه

ولي من هم يه دختر ٧ ساله و يدونه ٢٤ روزه دارم

خونم مرتب و مهمون داري و مهمون رفتنم هم به جاست

آرايشگاه هم ميرم خريد هم ميرم...كلا من و همسرم پايه بيرون رفتن هستيم...

تلاش كن سخته ولي شدنيه عزيزم

به نظرم کار درستی نیست اینکه اقتباسهایی از زندگیشونو (اونم فقط قشنگیاشو) در ملاعام میزارن ...ضرر این ...

من هميشه همسرم ميره اينستا مياد به همه چي م ايراد ميميره واقعا خسته 😓😓😓

دقيقا عين من صبحانه و ناهار و شام و ميان وعده و بازي و تميزي بچه ها و كل كاراي خونه اخه پول خدم و حش ...

همون بخدا من خیلی وقته حتی لوازم ارایشی هم نخریدم هیجی هم ندارم اصلا نمیتونم بیرون برم با بچه دو ماهه پسرم خیلی جیغ جیغو همش تو خونم جایی برم کارش گریه اس بیرونم ک نمیشه رفت ک بخام چیزی بخرم تا ب خودم برسم کسی هم نگه نمیداره بچمو کلا خودمم دوس ندارم ب کسی بسپارم

خدایا نگاهم کن،نگاه تو به من آرامش میدهد💙🫂

منم چون دوتا بچه دارم فقط میتونم به بچه ها و خونه و غذا برسم تنهیی با دوتا بچه نمیتونم برم آرایشگاه باید همسرم خونه باشه مارو ببره و برگردونه وگرنه نمیتونم . واسه همینم اکثرن ابروهام نامرتبه😥😥

والا من یکیشون رو می شناسم. ایشون همسرشون حدود ۲۰ تومن درامدسه.بچشو یا مادرش نگهداری می کنه یا مادر شوهرش.اکثر روزا خونه نیستن یا رستوران هستن یا منزل مادر یا مادر شوهر تشریف دارن. به نظرن همچین ادمی پیر می شه؟یه زندگی بی دغدغه و لاکچری

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
2706