1147
1226

جشنواره فروش محصولات آرایشی جی اف و جوردانا آمریکا

با تخفیف 20 تا 50 درصد

به صورت محدود

لاک، رنگ مو، بادی اسپلش، کرم پودر و...

اصل بخرید

برای خرید محصولات اینجا کلیک کنید

1156

من فقط یه خط لب دارم و یه سایه ابرو 

بقیه چیزا لازمم نمیشه

اگه هم لازمم بشه میرم اتاق بغلی از خواهرم میگیرم اون برعکس من کلیییی لوازم آرایش داره...

به جاش کلی ماسک مو و کرم مو و از اینجور چیزا دارم😍

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤ میشه حالا که داری امضامو میخونی یه دونه صلوات واسه اینکه به آرزوم برسم بفرستی؟!😍

خیلللللللللی زیاد البته استفاده نمیشن

عکسشونو ندارم متاسفانه سفرم چند تا دونه اوردم با خودم

جهانگردم    پاسخگوی سوالاتون در این زمینه هستم   شروع جهانگردی   مقصد اول : آلمان 

لوازم آرایش طبیعی استفاده میکنم توخونه فقط واسه عروسی یاجشنی چیزی از غیرطبیعیا استفاده میکنم

باتموم وجود.....................گناه کردیم نه نعمت هاشو ازمون گرفت نه گناهانمون روفاش کرد اگه بندگیشو میکردیم چه میکرد؟؟!!!....

یکی مثل من که دنیاش لوازم ارایشه و دلش نمیاد مصرف کنه حالا عکس میزارم😃😂😂😂😂

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزای دلم😍😘فدای دلای مهربونتون بشم میشه برای سلامتی فرشته های داخل شکمم صلوات بفرستید💚😍💚خدایا آرزویم این است:خدای مهربونم هرکس یک یا چند فرشته درون وجودش داره پرورش میده رو همراه فرشته هاش حفظ بفرما💙الهی آمین💙مرسی که امضامو خوندین💞لطفا دوستم داشته باشین☹🙆آره منم یه مامان کوچولو😍یه خانوم وفادار💑👪خانه دار💒عاشق💏💚💙💋هرچی بگم کم گفتم☹😐😂👻
1213

در حد نیاز

یه کرم پودر یه بی بی کرم

مداد زیاد دارم

الان فقط پنج تا رژلب.. بقیه رو دادم اینور و اونور و دوتاشم پسرم نفله کرد چندتاشونم خشک شد

یه پلت سایه هایلایتر و رژگونه هم داره.. سایه ابرو.. ست براش.. اسفنج تخم مرغی.. دوتا ریمل.. سایه مایع شاین..کانسیلر و پنکک جامد و پنکک پودری 

رژلب و خط چشم باید بخرم

بقیه لوازم بهداشتی پوستم

1167
1215