2733
2734
عنوان

خانومای اصفهانی🙎دکترزنان لطفا

103 بازدید | 11 پست

سلام من الان هفته۳۷هستم وتا دیروز پیش دکترفتوحی میرفتم وراضی بودم،ولی دیروزکه رفتم گفتن رفته خارج ازکشوربرای زایمان دخترش و ممکنه تا۲۰روزدیگه که من زایمانمه نیاد وگفتن توی بیمارستان دوتادکترهست که اگه ایشون نیومدن اونابیان ولی من خودم اینجوری اصلا قبول نداشتم

رفتم پیش خانم دکترنرگس لشنی برخوردشون وهمه چیشون عالی بود حالا میخواستم ببینم ازشماعزیزا کسی هست که پیش ایشون رفته باشه و زایمان خوبی داشته باشه؟درکل اگه کسی میشناستشون بگه چه جوردکتریه

پیشاپیش ازهمتون ممنونم😘

خداجون ممنون بابت سلامتیه پسرم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من نمیدونم..

اما سر من که مامانم حامله بوده.خانم دکتر فتوحی منو به دنیا آورده سال ۷۴

در انتظار نی نی...هرکسی امضام را خوند واسم دعا کنه منم مامان بشم😭بلاخره منم مامان شدم،۹اسفند جواب تست مثبت شد،خدایا شکرت❤️❤️❤️دکترم بهم گفته ۵ فروردین بیا واسه شنیدن صدای قلبش...خداجونم کمک کن صدای قلبش را بشنوم و آروم بگیرم🥺 ...الهی من قربونش بشم کنجد مامان را❤️🤗الهی من قربونت بشم ۵فروردین ساعت۲و ۱۰ دقیقه بود که صدای تالاپ تالاپ قلبش را شنیدم...خدایا هزار مرتبه شکر 
دکتر فتوحی خودش نباشه حتما معرفیت میکنه که!

دیروزجاخودش یه خانم دکتری به اسم شجاعی گذاشته بودانقدربداخلاق بودکه من جرات نمیکردم حرف بزنم میگم برای زایمان طبیعی چیکارکنم میگه همون کاراکه میکردی گفتم خوب کاری نمیکردم گفت خوب هرچقدردلت خواست پیاده روی کن همین،براهمین گفتم اگه قراره یکی ازاون دکتراایشون باشن اصلا نمیخوام ولی اگه خودفتوحی برگرده میرم پیش خودش

دیروزجاخودش یه خانم دکتری به اسم شجاعی گذاشته بودانقدربداخلاق بودکه من جرات نمیکردم حرف بزنم میگم بر ...

وااااا، عجبا

آرامش است ؛                                                                 عاقبت اضطراب ها…🌱 
2738
کدوم بیمارستان میخوایدزایمان کنید

دکترفتوحی فقط سعدی بود،امادکترلشنی بیمارستان میلاد ان اگه دکترفتوحی برنگرده مجبورم برم بیمارستان میلاد