2726

سلام‌

من تو شهری زندگی میکنم‌که خونواده خودم نیستن و خانواده همسرم اینجا زندگی میکنن

دیروز مادرشوهرم رفت مسافرت (با دوست‌هاش ،برای خوشگذرونی) 

منم دو تا بچه دارم و روزه ام هستم 

هم به مادرشوهرم هم به پذرشوهر و برادرشوهرم دیروز زنگ زدم 

و گفتم بیان پیش ما برای ناهار 

چون هیچ کدوم روزه نمیگیرن

به نظرتون احترام بیش از حده اگه دعتشون کنم؟ امشب ؟

اینم بگم ودرشوهرم عالیه ولی برادرشوهرم اخلاق گندی داره همین چند روز پیش کلا محل نمیداد به من بدون دلیل 

دیروز هم با اکران جوابمو داد 

وای دلم برای پدرشوعرم میسوزه زنش گذاشته رفته این سر کار میره پیرمرد باید برای خودش و پسرش غذا هم دزست کنه 

هرچند مادرشوهرم زمانی که بود هم خیلی بهش بها نمیداد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آره عزیزدلم چند وعده غذا دادن به پدرشوهرت هیچ راه دوری نمیره برادرشوهرت هم صدقه ی سرت باشه دعوتشون کن ب نظر من تو ک دلت انقد بزرگه فکرش ب سرت زده پس انجامش بده خدذ خیرت بده آفرین واقعا

اگه امروز نخندی فردا پشیمون میشی    همیشه برای هر دردی یه دری به سمت کوچه علی چپ بازه      

بقول ندا چرا که نه.

همه قرار نیست مثل هم باشند تو کارخوب خودتو بکن.به خودت و به شوهرت احترام میزاری با اینکار

زندگی خود را آویزان نظر و قضاوت دیگران نکنید.نظر و قضاوت دیگران کوچکترین تاثیری در زندگی ما ندارد.مردم حتی از کتابهای آسمانی هم برداشتهای متفاوتی دارند.چه رسد به حرفهای شما........ما کوشش میکنیم حرف خود را بزنیم و دیگران هم آزادند هرطور دلشان میخواهد فکر کنند......(دکتر هلاکویی)😍😍                                                                               عاشق سه تا مردم😍😍😍همسرم پسرم داداشم(M&M&M)    

برادر شوهرت چرا با اکراه نگاه میکنه؟؟ دوتا بچه کوچیک داری و روزه هم هستی من بودم غدا درست میکردم میفرستادم واسشون دعوت کنی دنگ و فنگ داره 

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم

اه بدم میاد مادر شوهر منم تو دو ماه دو بار رفت مشهد با خواهرش و دختر عمش خوش گذرونی دو تا برادر شوهر و پدر شوهر سربار من بودن با دو تا بچه تازه اون موقع پسر کوچیکم کولیک داشت همش گریه میکرد 

چطوری دلتون میاداز جنی که شب تا صبح عاشقانه نگاتون میکنه بترسید  
اه بدم میاد مادر شوهر منم تو دو ماه دو بار رفت مشهد با خواهرش و دختر عمش خوش گذرونی دو تا برادر شوهر ...

مادرشوهرا میخان جای خالی شون قشنگ حس شه شوهرا بیشتر قدرشونو بدونن ما هم باید یاد بگیریم🤣🤣