2726
عنوان

چیکارکنم از دست خانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 440 بازدید | 68 پست
اول اينكه مهمون روزيش ميرسه هميشه ب اين موضوع ايمان بيار -دوم شما مثه ي عروس خوب هرچند شب خودت زنگ ب ...

اینا یه ادمایی ان..هرچی کمتر بری خونشون کمتر برات حرف درمیارن...دو روز پیش اینجا بودن...خجالت هم خوب چیزیه

من کاربری قدیمی ام....😘😍
من برم باید کرایه بدم.پدر شوهرم ماشین داره نمیاد دنبال ادم...دنبال اون جاریم همش میره

زنگ بزن خیلی رک بگو لطفا بیایید دنبالم. اگه اومدن که هیچ اگه نه دفعه بعدی زنگ‌زدن بگو قربونتون من پول کرایه اومدن به خونتون رو ندارم، شرمنده الان امکان پذیرایی نداریم! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی درک این مسئله که تواین اوضاع اقتصادی وحشتناک اینکه هرچندروز یه بار یه جا ناهاروشام بری واسه صاح ...

اصلا مادر شوهرم تو خونه نیس...هروقت میخوام برم خونه فامیلاشه

من کاربری قدیمی ام....😘😍
عزیزم الهی پدرتون هم هرچه زودتر سلامتیشونو بدست بیارن و روح شماهم تازه بشه،میفهمم خیلی شرایط سختیه خ ...

اره انقدر دلم گرفته حوصله کسی رو ندارم.یک ساله و.نیمه شهرخودم نرفتم

من کاربری قدیمی ام....😘😍
2728

خیلی راحت و بدور از اعصاب خوردی بگو من موقعیتشو ندارم.انشاالله دفه بعد خودم دعوت میکنم.حالا که بد شمارو گفته بذار واقعا بد باشی و اونا دروغ نگفته باشن.با همسرتم صحبت کن پول این خرجارو پس انداز کنین واسه اینده بچه و خودتون

من همین یه دونه ام!
الان هم زنگ زدن برنداشتم...بخدا روحم خسته اس...دیروز بابام رو عمل کردن من دورم پیشش نبودم..اونوقت ای ...

بیچاره دختررررر.براچی انقدررر وقتی صاحب فرزند دختر میشه ادم غصه میخوره چون معلوم نیس میخاد عروس چ خونواده ای بشه .هرچند هم خوب باشن خانواده همسر اخرش زن گناه داره 

واقعا دستتو عسل کنی دهنشون بذاری گاز میگیرن

ازبس اذیتم کردن موهام سفید شده زنیکه بیشعور میاد بهم میگه بچتو ازت میگیریم دلمو کارد کشید باحرفش کلی گریه کردم انگار برا بچه ام چیکار کرده باشن 

خداجووونم شکرت بخاطر معجزه زندگیم دختر نازم❤🧚🏻‍♀️🤲اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم😍
مادرشوهر منم میگه تمام کوچه رفته گفته بره بگه خسته شدم از دستشون پنج سال حرف نزدم دیگ بسه جوابشونو م ...

اره  اینقدر همسایه بودیم براش خوبی کردم خوب جوابمو داد

من کاربری قدیمی ام....😘😍
زنگ بزن خیلی رک بگو لطفا بیایید دنبالم. اگه اومدن که هیچ اگه نه دفعه بعدی زنگ‌زدن بگو قربونتون من پو ...

چندبار زنگ زدم گفتم میخوام بیام ماشین نیس..الکی میگفت بابا بیرونه

من کاربری قدیمی ام....😘😍
اره  اینقدر همسایه بودیم براش خوبی کردم خوب جوابمو داد

منم بعد عروسی ور دلش خونه گرفتم انقد اذیتم کردن شش ماه نشد طلامو فروختم بلند شدم 

خداجووونم شکرت بخاطر معجزه زندگیم دختر نازم❤🧚🏻‍♀️🤲اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم😍
ازبس اذیتم کردن موهام سفید شده زنیکه بیشعور میاد بهم میگه بچتو ازت میگیریم دلمو کارد کشید باحرفش کلی ...

واااااای چه احمقه.تف کن توو صورتش 😡😡

مریضن هرچی آدم مظلومتر باشه اینا بیشتر هار میشن.باید مثل خودشون پاچشونو بگیری.تا دیگه چرت و پرت نگن.

2706