2703
2553
عنوان

چیکارکنم از دست خانواده شوهر

440 بازدید | 68 پست

سلام.بچه ها دلم خیلی گرفته...هرکی میخواد خانواده شوهرمو بیشتر بشناسه بره تاپیک هاموبخونه...من توشهرشون غریبم.قبلاهمسایه بودیم خیلی اذیتم کردن.الان یه سالی میشه دورشدم.بازم کم اذیت نمیکنن...راستش مشکلم الان اینه من شوهرم کارگر حساب میشه.یه بچه کوچیک هم دارم...پول رهن خونمون هم یکم ازطلاهام بود بقیه وام...یه عالمه قسط داریم.دستمون تنگه..اونوقت اینا هرسه چهار روزی شام و ناهار میان...خسته شدم..یه ذره شعورندارن...به جای اینکه اونا دست مارو بگیرن...اگه چیزی هم درس نکنم میره مادر شوهرم همه جا ابرومو میبره.تازه بد موقع هم میان ادم مجبور میشه...شوهرم هم همش سرکاره.خیلی لطف کنه میگه یه چی حاضری درس کن..خوب حاضری هم همون میشه...مثلا املت یا کوکو یا هرچی...شاید بهم بخندین ولی واسه کسی که نداره سخته ...هردوسه روز میاد...الان خواهر شوهرم باز زنگ زد برنداشتم بعد پیام میدم خواب بودم..حتما پنج شنبه اس جاریم اونجاس بااونا میان...تازه بچه های جاریم هم سرماخورده ان میترسم بچم مریض نشه...بدبختی فامیل یادوستی هم ندارم بگم میرم اون جا...مادرشوهرم یه اخلاقی داره اصلا توخونش نیس همش خونه این و اونه....ببخشید طولانی شد دلم گرفته بود

من کاربری قدیمی ام....😘😍

منم دارم از این خانواده شوهر پررو میان شام نهار میمون چن روز پیش اومدن نه سر سفره نهار اومدم ن سر سفره شام رفتم با بچه ام تو اتاق نشستم ولی اینا ک حالیشون نمیشه ازشون خوشم نمیاد 

خداجووونم شکرت بخاطر معجزه زندگیم دختر نازم❤🧚🏻‍♀️🤲اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

خب چرا شما نمیرید خونشون؟ شماهم هی شام و نهار بریدتا خسته بشن. هر اومدنی یه رفتی هم داره. شده با بچه ات هم پاشو برو خونشون. 

خجالت رو هم بذار کنار و جلوی مادرشوهرت قسمتی از شرایط زندگیتون رو بگو بلکه شرم کنه انقدر میان زحمت میدن

اول اينكه مهمون روزيش ميرسه هميشه ب اين موضوع ايمان بيار -دوم شما مثه ي عروس خوب هرچند شب خودت زنگ بزن بعدم برين خونشون ي شب جاريت ي شب خواهرشوهرت ي شب  مادر شوهرت اينجوري كمتر نوبت شما ميشه

فقط دعا میکنم خدابه شما پول وصبر فراوان عطاکنه وبه خاتواده همسرت عقل وشغور اونم فراوان

الان هم زنگ زدن برنداشتم...بخدا روحم خسته اس...دیروز بابام رو عمل کردن من دورم پیشش نبودم..اونوقت اینا ولم نمیکنن

من کاربری قدیمی ام....😘😍
2714
 منم دارم از این خانواده شوهر پررو میان شام نهار میمون چن روز پیش اومدن نه سر سفره نهار اومدم ...

همه جا قبلا بدم رو گفته به گوشم رسیده...غیر ادم بدی هست

من کاربری قدیمی ام....😘😍
الان هم زنگ زدن برنداشتم...بخدا روحم خسته اس...دیروز بابام رو عمل کردن من دورم پیشش نبودم..اونوقت ای ...

عزیزم الهی پدرتون هم هرچه زودتر سلامتیشونو بدست بیارن و روح شماهم تازه بشه،میفهمم خیلی شرایط سختیه خداخودش کمکت کنه

آخه الان برای همه مهمونی دادن خیلی سخته.ساده هم بگیری باز کلی در میاد.نون خالی هم گرون در میاد 🤦🏻‍♀️

چقدر بعضیا سطح فرهنگ و شعورشون پایینه خودشونو دعوت میکنن.صاحبخونه اگه بخواد خودش دعوتت میکنه دیگه.

اینا رو باید خود شوهرتون درست کنه شما هرچی بگی به عنوان آدم بدجنس شناخته میشی.

خب چرا شما نمیرید خونشون؟ شماهم هی شام و نهار بریدتا خسته بشن. هر اومدنی یه رفتی هم داره. شده با بچه ...

من برم باید کرایه بدم.پدر شوهرم ماشین داره نمیاد دنبال ادم...دنبال اون جاریم همش میره

من کاربری قدیمی ام....😘😍
همه جا قبلا بدم رو گفته به گوشم رسیده...غیر ادم بدی هست

مادرشوهر منم میگه تمام کوچه رفته گفته بره بگه خسته شدم از دستشون پنج سال حرف نزدم دیگ بسه جوابشونو میدم بچه ام ب دنیا اومد نوه اولشون هیچی بهش کادو ندادن سزارین کردم ی ابمیوه نگرفتن باز میان اینجا غذا کوفت میکنن بقول شوهرم ت چه خوب باشی چه بد پشت سرت حرف میزنن 

خداجووونم شکرت بخاطر معجزه زندگیم دختر نازم❤🧚🏻‍♀️🤲اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم😍
2706