1147
1226
عنوان

آیا این کار این خانومه خیانته ؟

983 بازدید | 85 پست

میگه شوهرم منو نمیخواد با کسی دیگه س چن ساله .منم یه آقایی بهم پیشنهاد ازدواج داد بعدش گفت باهم باشیم پدرمادرم میگفتن خونه ما نیا حتی اگه شوهرت اذیتت میکنه و به زور هم شوهرم دادن نمی خواستنم .

شوهرم هم میگفت ازمن جدا زندگی کن 

منم اومدم خونه این آقا .به قصد طلاق وشروع یه زندگی جدید 

ازم به زور سواستفاده کرد هرچی گفتم اول باید طلاق بگیرم ونه و....

بعدش هم توهین کرد وگفت برو گمشو 

واي چه حس بدي داره😔

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نـفس مامان خـودت ميدوني بعد كـلي انتـظار خدا تورو گـذاشته تو دلم❤️خـُدايا ازت خواهش ميكنم بچمو بِ سلامتي بذار بغلمون😭خودت كه ميبيني چقد اذيت شدم هنوزم ادامه داره😔قشنگم تو سالم و سلامت بيا بغلمون من قـول ميدم هيچ وقت در مورد اين روزايي كه داره سپري ميشه بـرام هيچي نگـم برات❤️ذره اي منت روي سرت نيس عشق جانم❤️نـفسكم قربون دست و پاي كوچولوت بشم من  توروخدا محكم و قوي سرجات بشين تا سر ٩ماه بياي بغـلمون❤️تو بنـد بنـد وجود مايي اخه ❤️بند بند وجودم به فـدات عشــ💙ــق مادر❤️خُدايا خودت حافظ كُنجدمون باش💙

جشنواره فروش محصولات آرایشی جی اف و جوردانا آمریکا

با تخفیف 20 تا 50 درصد

به صورت محدود

لاک، رنگ مو، بادی اسپلش، کرم پودر و...

اصل بخرید

برای خرید محصولات اینجا کلیک کنید

1156

نمیفهمم

چی شد

یعنی بهت تجاوز شد

در دل تو یاد منو در دل من یار تویی تا به همیشهبا همه ات مال منی روح تو در جان منی مثل همیشهآغوش تو ارامشمه هرچی پیشم باشه کمه من بتو گیرم                 مرگ برای همه اما سراغ ازتو اگر قبل تو میرم
8
1167

سامانتاااا 

ژل لبت خوب شد؟

یه مدت نبودی تاپیک بزنی راجبش😁

my_lifestyle_in_netherlands  آقاااا این پیج اینستاگرام منو نگاه کنین ای کسانی که دوست دارین مهاجرت کنین!! ببینین اصلا خوشتون میاد از کشورای خارجی یانهههه 
1220