2726
عنوان

کیا بچه زیر 3 سال شیطون دارن ولی خونشون همیشه تمیز و جم و جوره

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 36 پست

من دارم و فقط اچازه داره تو اتاق خودش اسباب بازی بریزه بیرونم شاید یکی دو تیکشو بیاره بیشتر نه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسباب بازی کجا بوده خواهر! تو خونه ی من کل لباسای کمد و کشو خودش و خودمو چوب لباسیا و ظرف و ظروف آشم ...

خدا بهت صبر بده عزیزم😂😂دختر من خداروشکر فقط درگیر کمد و لباسای خودشه

آدم توی این دنیا واسه شکسته شدن دلش حق انتخابی نداره، ولی می تونه انتخاب کنه کی دلش رو بشکنه

من ...نمیگم همیشه تمییزه ها ولی شاید هفته ای یبار بهم بخوره...هر چی ور میدارم سرجاش میزارم حتی اگر حوصله نداشته باشم...هفته ای دوبار جاروبرقی...هر روز چند بار جارو دستی.بعد هر وعده ظرف هارو میشورم...و لباس های کثیف تند تند میشورم انباشته نشه.پسره منم شلوغه ولی خوبیش اینه خوابش ظهر ها و شب ها زیارده...ظهر ها ۴ ساعت میخابه و من وقت دارم به همه کارهام برسم ...تو خواب شب هم اذیت نمیکنه خودش میخابه

2728
خدا بهت صبر بده عزیزم😂😂دختر من خداروشکر فقط درگیر کمد و لباسای خودشه

همین الانش از بس حرص میخورم سر درد میگرنیم شروع شده به حال مرگ😭

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

من دوتاپسر دارم که یکیشون 4سالشه ویکی2سال ودوماهس،برای کار خونه برنامه دارم هروز طبق اون تمییز مینم،بچه هااگه خونه روبهم بریزن میزارم حسابی بازی کنن بعد باکمک هم جمع میکنیم،اسباب بازیهارم میارم مثلا لگوبازی کردن جمع میشه بعدنوبت مثلا نقاشیه،دوباره جمع نوبت پازله....تقریبااگه جای دستشون رووسابلو که روزانه تمییز میکنم فاکتور بگیرم مرتبه خونمون

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
من دارم غیر از اونم یه نی نی ۴ ماهم دارم . خونمم همیشه مرتبه چون هممون هر چیزیو سر جاش میزاریم 

فاصله سنیشون چقدره؟

تو دنیایی که می‌تونی هر چیزی باشی؛ تو خوب باش! / یه صلوات به نیت برآورده شدن حاجتم می‌فرستی؟! 🌷
همین الانش از بس حرص میخورم سر درد میگرنیم شروع شده به حال مرگ😭

حرص نخور بابا بچه ان دیگه بزرگ میشن جبران میکنن😉😉

آدم توی این دنیا واسه شکسته شدن دلش حق انتخابی نداره، ولی می تونه انتخاب کنه کی دلش رو بشکنه

من دخترم 14 ماهشه ولی اییییینقدر شیطونه که نگو، رو همه کمدا و کابینتا قفل کودک زدم، یه کشوی لباسو واسش باز گذشتم با سه چهارتا لباس کوچولوهاش و یه کابینت آشپزخونه که توش چند تا ظرف و در پلاستیکی گذاشتم، با همونا بازی میکنه کارشم تموم شد میذاره سر جاش، اسباب بازیاشم آخر روز با همدیگه دو تایی جمع میکنم میذاریم تو سبدش

واسه منم همیشه ریخت و پاش بخدا هر چیزی میخوریم نمونه اش تو خونمون هست😐😐😐😐

بعد از مرگم همراهم دوفنجان چای هم دفن کنید!صحبتهای من با خدا به درازا میکشد....بندگانش بی اجازه وارد شدند،خودخواهانه قضاوت کردند،بی مقدمه شکستند و بی خداحافظی رفتند....
من ...نمیگم همیشه تمییزه ها ولی شاید هفته ای یبار بهم بخوره...هر چی ور میدارم سرجاش میزارم حتی اگر ح ...

من نمیدونم چرا وقت کم میارم. دخترم بشدت شیطونه ازون زلزله های 10 ریشتری وقتی بیداره بیچارم میکنه

مهدیا … ما همه از طایفه سلمانیم هرچه خواهدبشود، پای علی می مانیم
من دخترم 14 ماهشه ولی اییییینقدر شیطونه که نگو، رو همه کمدا و کابینتا قفل کودک زدم، یه کشوی لباسو وا ...

هر روز با همونا بازی میکنه؟ دختر من ی بار ک بازی میکنه دلشو میزنه تا چند هفته دیگه نمیدونم چجوری سرگرمش کنم

مهدیا … ما همه از طایفه سلمانیم هرچه خواهدبشود، پای علی می مانیم
من اومدم ببینم کی خونش مرتبه خونه ماتمیز هس ولی پسرم خیلی میریزه تازگیهایادگرفته بره درفروباز کنه رو ...

وااای تو رو خدا حواستو بده یه وقت چیزی سر گاز نباشه بچت بسوزه...پسر دوست شوهرم باز این طور بود سه سالشه بدبخت مهمان داشتن مادره حواسش نبوده قابلمه ابگوشت میفته رو سرش کامل سوخته بوده بعد چند روز فوت کرد دور از جون پسرت

2706