2410
2553

مگه میشه همچین چیزی؟ 

منکه هر کار کنم هیچی

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بچم زیاد شیطون نیست خودم تنبلم

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
2720
2714

نمیشه که اونوقت فقط باید در حال جمع کردن باشی من دختر یه سال و یه ماهه دارم خیلی شیطونه من جمع میکنم باز میریزه البته بیشتر اسباب بازیو و لباس و خرد و خوراکه

ناز دخترم تو زیباترین نغمه ی عاشقانه ی منی❤🥰❤
بچه ها اکثرا اسباب بازیاشونو میریزن تو خونه ..اسباب بازیاشو کم کن

اسباب بازی کجا بوده خواهر! تو خونه ی من کل لباسای کمد و کشو خودش و خودمو چوب لباسیا و ظرف و ظروف آشپزخونه وسط هاله

اون وسط مسطا هم یهو میبینم ماکارونی فرمی اورده باز کرده همه جا ریخته! یا لوبیا یا عدس...

یا قهوه یا نمک...

زیر مبل و میز و کابینت هم پیاز و سیب زمینی و گوجه و هویج ... برمیداره پرت میکنه

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

اتاق اضافی داریم اونجارو کرده بودم اتاق بازی البته بزرگترین اتاق خونه بود...قشنگ دکورش کردیم رنگ زدیم اسبابش و گذاشتیم اونجا...همونجا بازی میکردیم همونجام با هم جمع میکردیم میومدیم غذا بعد دوباره...در حالت عادی بدون اتاق غیرممکنه خونه تمیز بمونه مگه اینکه صبح تاشب خونه پدر مادرا باشین

من که اصلا نیستم خونم واسه خودش آشفته بازاریه هر چه جمع میکنم پنج دقیقه بعد دوباره انگار یک چی ترکوندن البته من چون یک اتاق بیشتر نیست بی تاثیر نیست

عزیزان لطفا لطفا لطفا خواهش میکنم منو لایک نکنید نکنید نکنید ممنونم ازتون
2706