1232
1226

من بچم زیاد شیطون نیست خودم تنبلم

برام دعا کنید دوباره ❤عشق❤ ب زندگیمون برگرده .دوباره هم دیگه رو دوست داشته باشیم.مثل قبل.خدایا خودت روزای خوبمون رو برگردون،لطفا🙁

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156

نمیشه که اونوقت فقط باید در حال جمع کردن باشی من دختر یه سال و یه ماهه دارم خیلی شیطونه من جمع میکنم باز میریزه البته بیشتر اسباب بازیو و لباس و خرد و خوراکه

چه خوب شد که اومدی تو زندگیمون  دختر نازم😍😍😍😍😍
1213
بچه ها اکثرا اسباب بازیاشونو میریزن تو خونه ..اسباب بازیاشو کم کن

اسباب بازی کجا بوده خواهر! تو خونه ی من کل لباسای کمد و کشو خودش و خودمو چوب لباسیا و ظرف و ظروف آشپزخونه وسط هاله

اون وسط مسطا هم یهو میبینم ماکارونی فرمی اورده باز کرده همه جا ریخته! یا لوبیا یا عدس...

یا قهوه یا نمک...

زیر مبل و میز و کابینت هم پیاز و سیب زمینی و گوجه و هویج ... برمیداره پرت میکنه

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

اتاق اضافی داریم اونجارو کرده بودم اتاق بازی البته بزرگترین اتاق خونه بود...قشنگ دکورش کردیم رنگ زدیم اسبابش و گذاشتیم اونجا...همونجا بازی میکردیم همونجام با هم جمع میکردیم میومدیم غذا بعد دوباره...در حالت عادی بدون اتاق غیرممکنه خونه تمیز بمونه مگه اینکه صبح تاشب خونه پدر مادرا باشین

1167

من دارم و فقط اچازه داره تو اتاق خودش اسباب بازی بریزه بیرونم شاید یکی دو تیکشو بیاره بیشتر نه

بعضیا جوری رنگ عوض میکنن که بخاطر نقض قانون کپی رایت افتاب پرست ازشون شکایت میکنه😏(خطاب به اونایی که تو تاپیکام قربون صدقه میرن و پشت سرم پستهای منفی علیه منو لایک میکنن )
اسباب بازی کجا بوده خواهر! تو خونه ی من کل لباسای کمد و کشو خودش و خودمو چوب لباسیا و ظرف و ظروف آشم ...

خدا بهت صبر بده عزیزم😂😂دختر من خداروشکر فقط درگیر کمد و لباسای خودشه

خوشبختی یعنی من 👩‍💼تو👨‍💼و ثمره عشقمون👨‍👩‍👧

من ...نمیگم همیشه تمییزه ها ولی شاید هفته ای یبار بهم بخوره...هر چی ور میدارم سرجاش میزارم حتی اگر حوصله نداشته باشم...هفته ای دوبار جاروبرقی...هر روز چند بار جارو دستی.بعد هر وعده ظرف هارو میشورم...و لباس های کثیف تند تند میشورم انباشته نشه.پسره منم شلوغه ولی خوبیش اینه خوابش ظهر ها و شب ها زیارده...ظهر ها ۴ ساعت میخابه و من وقت دارم به همه کارهام برسم ...تو خواب شب هم اذیت نمیکنه خودش میخابه

اسباب بازی کجا بوده خواهر! تو خونه ی من کل لباسای کمد و کشو خودش و خودمو چوب لباسیا و ظرف و ظروف آشم ...

ببخشید خندم گرفت چه بچه باحالی داری خدا حفظش کنه

خواهشا برای خواهر دوستم یه صلوات بفرستین امروز فهمیدم تومور داره خدایا خودت به جوونیش رحم کن  
1241