2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیفهمم دقیقا چطور منم ۱۵هفته ام ولی یک روز کامل واژنم تیر میکشید خیلی درد ناک بود 

همسرم قلب من ♥️نی نیم وجود من 🤰🏻مامانم دنیای من🌍 بابام تاج سرم🙆‍♀️ آبجیم همدمم.👩‍❤️‍💋‍👩داداشام تکیه گاهم🤗 خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین.👨‍👩‍👦‍👦👨‍👩‍👦‍👦👩‍👦‍👦👩‍👦‍👦
2728

داخل ی کانال خوندم  نوشته بود این درد در طول بارداری هفته ای یک بار تا دوبار مشکلی نیست اگه بیشتر شد برید دکتر 

همسرم قلب من ♥️نی نیم وجود من 🤰🏻مامانم دنیای من🌍 بابام تاج سرم🙆‍♀️ آبجیم همدمم.👩‍❤️‍💋‍👩داداشام تکیه گاهم🤗 خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین.👨‍👩‍👦‍👦👨‍👩‍👦‍👦👩‍👦‍👦👩‍👦‍👦
مننم دقیقا هفته ۱۴ همین حس و دارم خیلی سنگینم غذا هم اصلا زیاد نمیخورم ولی شکمم بزرگ شده قشنگ

من معذرت میخوام انگاری پایین واژن حس ینگینی و پر بودن دارم.احساس راحتی ندارم.اینجوری هست؟طول سرویکست چنده

داخل ی کانال خوندم  نوشته بود این درد در طول بارداری هفته ای یک بار تا دوبار مشکلی نیست اگه بیش ...

شما تجربش کردی؟انگاری ببخشید دم واژن احساس پر بودن و سنگینی دارم

من الان 17هستم اما تاحالا نداشتم نمیدونم چطوری

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
نمیفهمم دقیقا چطور منم ۱۵هفته ام ولی یک روز کامل واژنم تیر میکشید خیلی درد ناک بود 

نه تیر نمیکشه.انگاری پایین واژن احساس سنگینی و پر بودن دارم.شما طول سرویکست چند بوده

واژنم زیاد تیرمیکشه و تکرر ادرار دارم اما سنگینی یا گرگرفتگی ندارم فقط گاهی وقتا احساس میکنم بچه تو واژنمه 

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
شما تجربش کردی؟انگاری ببخشید دم واژن احساس پر بودن و سنگینی دارم

همچین حسی نه اما فک کنم اگه بشینی فشار ب دهانه واژن بیاد شما استراحت کن و پاهاتو بالاتر از قلبت بگیر بزن ب دیوار  شاید بهتر شدی

نه تیر نمیکشه.انگاری پایین واژن احساس سنگینی و پر بودن دارم.شما طول سرویکست چند بوده

سرویکس چیه؟

طول دهانه رحم.تو سونو ان تی میزنه

اهان حدس میزدم😁

۵۶/۳۴بود 

طول دهانه رحم.تو سونو ان تی میزنه

ببخشید شما اسمتون شبنم نیست؟

2706