2726
عنوان

کمکککککککک آب جو ناخواسته در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 29 پست
عزیزم الان که هیچی نمیشه  ولی بعدا دیگه از یخچالت جمعشون کن بچت اشتباهی نخوره یه وقت

👌 موقع بچه خیلی باید حواستون و جمع کنین

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آب جو بد نيست چرا استرس گرفتي. ما همه چي و بد كرديم

والا اینقدر که همه ادمو میترسونن از همه چیز گفتم نکنه یه وقت اتفاق بدی بیفته

خدایا شکرت بخاطر همه چیز
2728
نه خانومی اون یه ذره موردی نداره نترس چیزی نمیشه انشاا.. .ولی یه سوال واقعا ابجوهاتونو اونقد راحت می ...

من از وقتی باردار شدم لب نزدم ولی خب ابجو خیلی خاصیت داره برای پوست و مو 

🤫🤫🤫

خدایا شکرت بخاطر همه چیز
وااا   واقعا نگرانی بدو فدایدشو از اونیکه گذاشته تو یخچال بپرس روشن بشی واقعا &n ...

فوایدش که زیاده میدونم 😅

ولی تو بارداری بخاطر الکلش دیگه نخوردم 

خدایا شکرت بخاطر همه چیز
سرشار از فیتو استروژنو و ویتامینه اگه بچه ات خوشگل شد شک نکن ماله امروزه

😂😂😂😂😂 مرسی از دلگرمیت عزیزم 

البته خیلی کم خوردم مگه اینکه قبل از بارداری تاثیر خودشو گذاشته باشه

خدایا شکرت بخاطر همه چیز

کاری به چیزی ندارم..امامیگیدخاصیت داره..

مگه الکل نداره؟

الکل مضره که..

اگر آدم بخواداینجور حساب کنه نوشابه هم خاصیت داره برا افت قندخوبه برااینکه یوقت ادم معدش ترش میکنه خوبه😐

کاری به چیزی ندارم..امامیگیدخاصیت داره.. مگه الکل نداره؟ الکل مضره که.. اگر آدم بخواداینجور حساب ...

میزان الکلش خیلی کمه ولی ویتامین ب زیادی داره

البته اینجا جاش نیست من بخوام از خواصش بگم و اینکه کلا تاییدش کنم یا ردش کنم ، من نگرانیم بابت این بود که تدونسته یه جرعه خوردم و سریع متوجه شدم و برای نینیم نگران شدم مه خدارو شکر دوستان گفتن مشکلی نیست 

خدایا شکرت بخاطر همه چیز
2706