2410
2553

سلام خانما من فردا مهمونی دارم میخوام ته چین درست کنم همیشه با برنج ایرانی درست میکردم تموم کردم با برنج دونه بلند خوب میشه ایا؟

ای در دلم نشسته ، از تو کجا گریزم....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وای ته چین فقط ته چین برج سایه خیابون افریقا طبقه زیر همکف  بعد اون همه ته چینا سوتفاهمن

جان هر کی دوسش دارین جان مادرتون اول قشنگ بخونید پست آدمو بعد سعی در مچ گیری یا تکه انداختن کنید وگرنه فقط خودتون ضایع میشین به چی قسمتون بدم درست حسابی بخونید کامنتا و پستارو؟؟!!
2720

با برنج ايراني خيلي بهتر ميشه خب

ولي با اونم ميشه فقط يه كم بزار بيشتر جوش بخوره نه خيليييا زعفرونشم بيشتر بده چون برنج هندي طعم نداره

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
2714
با چه مدل برنجی درست میکنه؟    

ایرانی ولی غیر از طعم و مزه عالیش بافتشم بی نظیره هم اینکه کاملا قالبی در میاره هم اینکه کاملا پوک و دونه هاش جدا از همه و اصلا بوی تخم مرغ نمیده عطر دلنیشینی داره کنارشم یه سالاد شیرازی عالی هم سرو میکنن

جان هر کی دوسش دارین جان مادرتون اول قشنگ بخونید پست آدمو بعد سعی در مچ گیری یا تکه انداختن کنید وگرنه فقط خودتون ضایع میشین به چی قسمتون بدم درست حسابی بخونید کامنتا و پستارو؟؟!!
با برنج ايراني خيلي بهتر ميشه خب ولي با اونم ميشه فقط يه كم بزار بيشتر جوش بخوره نه خيليييا زعفرونش ...

پس برم برنج ایرانی بخرم فایده نداره با هندی

ای در دلم نشسته ، از تو کجا گریزم....
پس برم برنج ایرانی بخرم فایده نداره با هندی

ته چين با برنج ايراني يه چيز ديگه س

برنجتم يه كم زنده تر بر دار كه با مواد مخلوط ميكني خمير نشه

نوش جان🌹

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
2706