2410
2553
عنوان

واكسن ١٨ ماهگى دخترم و زدم

239 بازدید | 27 پست

من سه شنبه واكسن ١٨ دخترم و زدم و خلاصه اين لولو رو قورت دادم خيلى من و ترسونده بودن همه، از دوستان و اطرافيان گرفته تا مقاله ها و سايت و خلاصه، چون خودم حالم خيلى خراب و پراسترس بود اوندم اينجا تا با چندتا راهنمايى بتونم كمكتون كنم و بگم اصلاً هم سخت نبود، البته آسون هم نبود، من واكسن ٢ماه رو زدم همه گفتن اينكه چيزى نيست ١٨ رو نديدى ٤رو زدم گفتن اينكه چيزى نيست ١٨ رو نديدى همينجور ،٦و١٢تا رسيد به ١٨ مردم و زنده شدم، ببينيد مامانا بالاخره اين واكسن سنگينه يكى تو دست يكى تو پا ، ولى با آرامش و راهكارهاى درست مى تونيد كلى به نى نى كمك كنيد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اقااا من 2ماهه از واکسن 18ماهگی دخترم رد شده میترسم😔😨

گفتم سلام خانوم بیخیاااال نگو فردا چی میشه دیگ بسه خااانوم نگو تکلیف دردا چی میشه  گذشت روزای بد روزای  بهترش اومدهرکی باهام بد بود سرش اومد  😉سوگند 
2456
2714
من سردوماهگیش

تا ۶صبح تو ماشین چرخوندمش تا بچه م آروم بگیره یکم شیربخوره و بخوابه آخرم تبش با شیاف و بروفن پایین اومد

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

[QUOTE=90226872]خخخ نزدی هنوز؟[/QUOTخ

نه  اخه یکم تواین دو ماه هی مریض میشد سرما میخورد میترسیدم برم 

گفتم سلام خانوم بیخیاااال نگو فردا چی میشه دیگ بسه خااانوم نگو تکلیف دردا چی میشه  گذشت روزای بد روزای  بهترش اومدهرکی باهام بد بود سرش اومد  😉سوگند 

از قبل از واكسن براتون مى نويسم تا شايد كمكى باشه، از دو روز قبل واكسن حسابى به تغذيه كودكتون برسين، خواركيهايى مثل تخم بلدرچين ، قلم گوسفند مثلاً بندازيد تو خورشتش، ماهيچه،آبميوه،سير و پياز و مرغ و آبميوه فراوان، شب قبل واكسن يك شربت قند نبات و گلاب فراوان به نى نى بدين...حالا اگه تخم شربتى يا خاكشير هم نى نى دوست داره توش بريزين كه پى پى رو راه بندازه چون خالى بودن روده ها و تخليه پى پى براى فردا كه تب مى كنه خيلى خوبه كه سلك باشه...

حالا مى رسيم به روز واكسن اگه صبح مى زنيد صبحونه نى نى رو كامل بدين يا اگه ظهر ناهارش رو بدين خلاصه معده بچه پر باشه حتى با خواكيهايى كه دوست داره، آب قند درست كنيد با گلاب فراوان نبات هم بندازيد همينطور بدين بخوره حتى تو مطب دكتر كه تو نوبت واكسن هستين، من واكسن بچه ام و فقط پيش دمتر خودش مى زنم و خاطره خوبى از خانه هاى بهداشت ندارم و نبردم اونجا...خلاصه اسباب بازى كه دوست داره با خودتون ببرين شكلات و كاكائو كه تو افت فشار و جلوگيرى از ترس مؤثره براى نى نى، نيم ساعت قبل واكسن به نى نى تون قطره استامينوفن بدين دو برابر وزنش، به دختر من تو خود مطب دكتر دادن بهش ...

زمان واكسن مادر كودك و درآغوش بگيره با آرامش ، يكى از فرادى كه نى نى تون دوسش داره رو با خودتون ببرين مثل خاله مادربزرگ پدر ،و...

2706