2726
عنوان

کسی ترکیه رفته؟ چی بپوشم

| مشاهده متن کامل بحث + 13292 بازدید | 72 پست

منحجابیم مانتو کتی و شلوار وشال بودم.میتونی الان گرمه پیراهن بلند یا تازانو بپوشی حال کنی😅یا تیشرت و شلوار قد 90بپوشی .ولی توروخدا تاپ و شورت تپوش😓زشته اگه چاقی نپوش بهت میخندن 

هیچی  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من دامنم دوس دارم. تا زیر زانوم باشه.میگم نپوشم بعد انگشت نما بشم

عزیزم هیچ کس باهات کاری نداره خیالت راحت👌ولی ودر کل بلوز و شلوار خیلی راحتتره 

من تاپ و شلوارک هم پوشیدم مشکلی نداره👌❤️

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
من دامنم دوس دارم. تا زیر زانوم باشه.میگم نپوشم بعد انگشت نما بشم

چی میگی ننه مگه خیابونای ایران که دامن کوتاه بپوشی گیر بدن داری میره ترکیه ها ننه جون  

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
اونجا مثه اینجا نیس  آزادی ازاد هر چی عشقته بپوش

والا درسته اونجا حجاب اجبار نیست ولی به غیر چنتا شهرشون بقیه شهرهاشون پوشش خیلی مذهبی دارن عقاید سفت وسخت مذهبی هم دارن بعدشم خود مردمش والا همون تیشرت شلواره جین اکثرا. وگرنه چیز خاصی نیست همون تیشرت شلوارو همین جا هم میپوشن با فرق اینکه اونجا فقط واسه مراسما ارایش میکنن ولی اینجا طرف میره سرکوچه پیاز بگیره اندازه عروسی ارایش میکنه

2706