1232
1226
عنوان

کسی ترکیه رفته؟ چی بپوشم

| مشاهده متن کامل بحث + 913 بازدید | 72 پست
والا درسته اونجا حجاب اجبار نیست ولی به غیر چنتا شهرشون بقیه شهرهاشون پوشش خیلی مذهبی دارن عقاید سفت ...

خب هر کس ی عقیده ای داره:) 

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

1156
@کتی_جون1856    جون منم احتمالا تابستون یا برم انتالیا یا ازمیر شما به نظرت کدوم شهر بهتر ...

ازمیر خیلی زیباست به نظرم برو ازمیر😍😍😍😍

❤منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤یک وکیل 📝ساکن یک 🌴🌴🌴🌴جزیره ی کوچک❤
والا با بیکینی هم میگیردن. روش یه مانتو حریر نازک

کی با بیکینی گشته؟نکنه شما به بلوز و شلوار و یه مانتوی بی دکمه میگی بیکینی؟جالبه اینجا اختیار بدن خودشونو ندارن 😂

ازمیر خیلی زیباست به نظرم برو ازمیر😍😍😍😍

واقعا   اره منم تعریفشو زیاد شندیم ولی یکی از دوستام میگفت انتالیا قشنگ تره گفتم تو زیاد میری ازت بپرسم بابامم میگه ازمیر قشنگ تره☹

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
1213
واقعا   اره منم تعریفشو زیاد شندیم ولی یکی از دوستام میگفت انتالیا قشنگ تره گفتم تو زیاد میری ...

خب یه تور بردار هردوشو بتونی بری کاش زودتر میومدی من آنکارا بودم میومدم پیشت❤️

خب یه تور بردار هردوشو بتونی بری کاش زودتر میومدی من آنکارا بودم میومدم پیشت❤️

عزیزم من که از خودم بود هم از یه طرف امتحانای دانشگاه هم کار بابا  حالا شاید تابستون دوباره بیای منم ببری نازی و نی نیشو ببینم😅😅😘

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
1167
میشه دقیق بگی کدوم خیابون😎

خیابون بیکینی باتن منظورشه😂😂

ببخشید نیشه بکی باتور میری یاخودتون؟؟هزینه هاش چقدر شد؟انشاالله بهتون خوش بگزره😍

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این دو قلو های خوشگل و ناز و تپل تو دل من چیکار میکنن؟؟؟😒شوخی کردم. ..😊خوش اومدین عزیزای مامان😗😍😍😍😗خدایاااااااا شکرت....عاشقتم....شکرت😍😍😍
من دامنم دوس دارم. تا زیر زانوم باشه.میگم نپوشم بعد انگشت نما بشم

تو زمستونم دیدم دامن بالا زانو بپوشن بعضیاشون. کلا انگشت نما نمیشی چون هم پره محجبه هست هم پر سوری هم پر خارجی همه مدل ادم پره اونجا خیلی قروقاطی شده

🌠🌟🌠🌠🌠💎   💕سه ماه دیگه عروس میشم💕   🌟🌠🌠🌠💎🌟💎🌟💎🌟💎🌟💎🔥💎💎🔥💎💎🔥💎💎🔥💎💎🔥💎💎🔥💎💎🔥💎💎🔥💎💎🔥💎💎🔥💎💎
1241