2726
شما اول بفرمایید پول دارید ؟ یا با پول یارانتون میخواین اقدام کنید؟ چون نصف ماها شکممون هم گشنه موند ...

تمام سرمایمون تا ۱۵۰میرسه

برای همین با این پول نمیشه مهاجرت کرد،برای مهاجرت کردن باید یه ویزا رو داشته باشی که همشون مدرک زبان میخوان،گرفتن مدرک زمان بره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فکرکنم برای پناهندگی سوید خیلی راحت قبول میکنه مخصوصا زنان مطلقه و بچه دار

دخترخاله مامانم سریع پناهندگی گرفت تازه بچه هاشو از شوهرش دزدید

برای آرامش دل همدیگه دعا کنیم💜.                                           خدایا مارو از شر بنی آدم حفظ کن🙏
آره میدون سختب هایی داره،شش ماه تا یک سال نیم طول میکشه که جوابت بیاد راجع بهش خیلی خوندم،میخوام جز ...

سختیاش خیلی زیاده فقط باید حرفه خوب بلد باشیو زبان من6 ماه زندگی کردم نتونستم برگشتم. اگه میخواید برید باید تحملتون بالا باشه چون خیلی سخت بهتون اقامت میدن طول میکشه اما ب نظرم با اوضاع الان ایران بدترین کار ممکنو کردم برگشتم .اگه صبوریدو تصمیمتون جدیه برید خیلی بهتره

میشه بیشتر راجع به پناهندگی خواهرت بگی

اولش یه اینترویو کوچیک و کلی ازشون گرفت و بعدش فرستادن کمپ دایمی با کارتهایی که موقت میدن تا قبولی ،بعد تقریبا دوماه اینترویو اصلی براشون  اومد که دقیق تر ازشون سوال میکنند و بعدش منتظر جواب موندند تا ۹یا یکسال برای اولین جواب که مثبت بودن براشون یه پاسپورت یا ویزا کارت میدن که اینارو ویزا کارت دادن 

از طریق پناهندگی رفتی یا مهاجرت؟

کلا مهاجرت به هر شکلش که باشه یکی دوسال اول اذیت میشی باید زحمت بکشی تا به شرایط استیبل برسی بعد به خودت میگی کاش زودتر اینکارو کرده بودم آدمی که آرامش و ثبات بخواد باید تحمل سختی و حال تلاش کردن رو داشته باشه

از طریق پناهندگی رفتی یا مهاجرت؟

ما ب عنوان مسافر رفتیم و بعدش خودمونو ب پلیس مهاجرت اونجا معرفی کردیم برامون پرونده تشکیل دادن مصاحبه شدیم بهم کارت موقت شهروندی دادن تا کارامون کمک پیش بره البته ما رفتیم ترکیه ک از اونجا بریم استرالیا بعد دیدیم ایرانیایی ک اونجا هیچکدوم کمتر از 5 سال نشده ک برن کشور سوم پشیمون شدیم برگتیم چون تو بلا تکلیفی بودیم باید منتظر زنگ اداره مهاجرت میموندیم

2706