2703
2553

در جریان  مشکلات  پناهنده ها   ( حالا تو هر کشوری ،  فرقی هم  نمی کنه )  هستید دیگه ؟! 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من کسی رو دارم اونجا که رفتن ولی مهاجرت کردن پناهندگی دردسره فقط

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست
2456

پناهنده شدن مال کساییه که به هر دلیلی میخوان از مملکتشون فرار کنن 

چرا از روش قانونی برا مهاجرت اقدام نمیکنید !!! 😑😑

حتی دستگاه پرس فولاد هم نمیتونه به اندازه ی حرف زور فشار بیاره به آدم .... 
2714
در جریان  مشکلات  پناهنده ها   ( حالا تو هر کشوری ،  فرقی هم  نمی کنه ...

آره میدون سختب هایی داره،شش ماه تا یک سال نیم طول میکشه که جوابت بیاد

راجع بهش خیلی خوندم،میخوام جزئیاتش رو بدونم

شما اول بفرمایید پول دارید ؟ یا با پول یارانتون میخواین اقدام کنید؟ چون نصف ماها شکممون هم گشنه مونده 

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍

عزیزم انگلیس ویزا نمیده قاچاقی هم نمیشه رفت انگلیس بین راه از چند تا کشور باید رد بشی که ازت اثر انگشت میگیرن و دابلین میشی و انگلیس برسی هم برت می گردونن به کشوری که ازت اثر گرفته

به طور کلی الان مهاجرت به هرشکلی خیلی سخت شده مخصوصا قاچاقی که خیلی خطرناک و پر ریسک

2706