2737
2734
خانم میره سبزی فروشی میگه اقا یک سری خیار قلمی بده میخوام بزارم جلو مهمون . اقاهه میگه قلمی ندارم س ...

بانمک بود ولش کن بقیه بیان بخونن حذفش نکنی

خدایا بهم قدرت و اراده بده. هیچوقت تنهام نذار خدای من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانم میره سبزی فروشی میگه اقا یک سری خیار قلمی بده میخوام بزارم جلو مهمون . اقاهه میگه قلمی ندارم س ...

من به این فک میکنم ک چه مادرشوهر راحتی داری😂😂😂😂

سلام.میشه لطفا برای آرامشم تو این دوران و اینکه بچم سالم بیاد بغلم یه صلوات بفرستید؟🌷(در حق هم دعای خیر کنیم خدا زودتر حاجتمونو میده)
2731

جوک که نیس ولی هروقت یادم میاد قه قهه میزنم ..سحری شوهرم ظرف ده دیقه چنان خودشو بخواب زده بود منم هی بهش میگفتم عزیزم بیدارشو دیگه ناز میاورد هی هوم هوم میکرد بعد دخترم دوسالشه بهش گفتم بابا بیدار کن مامانی یهو وسط صحبتای عشقولانه ی من و ناز اوردنای باباش مث باب پنجعلی همچین زد تو گوشش که پاشد نشست واقعا هم محکم زد اولش خودمو کنترل کردم گفتم الان عصبی میشه اما تاچهره ی مظلومشو دیدم منفجرشدم 😅😅😅😅😅😅😅

استادتغییرباش ن قربانی تقدیر
2738

من یبارم اینجا خوندم برادرشوهر یکی با نامزدش بیرون بوده نمیدونم چه سالی ولی پلیس بهشون گیر میده اینام میترسن برادرشوهرشم برگه آزمایش.ب خانومش و به پلیس نشون میده که به اینا نگه زن و شوهر نیستید.

پلیسهههه میگه فقط برید./

زنه صبح روز عروسی ب شوهرش میگه صبح بخیر  عزیزم

شوهره میگه.: خیلی پرروئیااا  

یکی ترتیب منومیداد تاشش ماه روم نمیشد نگاش کنم😒

😅😂😂

زندگی درد قشنگیست ک جریان دارد🍃❤.... .......۲۰/۹/۹۹..خدایا مرسی ک منم مامان شدم
جوک که نیس ولی هروقت یادم میاد قه قهه میزنم ..سحری شوهرم ظرف ده دیقه چنان خودشو بخواب زده بود منم هی ...

والا حق داشتی منم خیلی خندم گرفت

خدایا بهم قدرت و اراده بده. هیچوقت تنهام نذار خدای من
2706