2726

عزیزم منم نمیگم تا حالا مثل شما نشدم البته اهل بیت که همیشه قبول داشتم اما با خدا زیاد قهر کردم ولی وقتی قهر کردم قشنگ متوجه شدم که خدا خودش پیش قدم شده بام آشتی کنه 

نه که حاجتمو داده باشه ها نه ولی قهرم به چند روزم نکشیده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کیو میترسونی خدارو یا مارو؟؟؟ مگه پشتتو کنی به خورشید واسه خورشید فرقی داره ؟؟ فک کردی فقط خودت تو زندگی مشکل داری؟؟!! و هرکی به خدا و ائمه ایمان داره؛ اعتقادش از سر خوشی توزندگیش بوده؟؟!! عزیزم از امام حسین که بالاتر نیستی..از حضرت ایوب که بالاتر نیستی...صبرداشته یاش....با دوری از خدا فقط خودت بیشتر نابود میشی همینو بس

2728

6 سال زندگیم هر چی خواستم نشد

اصرار به شدن داشتم

دعای تمام نمازام بود

هر جا میرفتم نیتم شدن بود

اخریا دیگه نماز رو بیخیال شدم

کلی کار مسخره کردم

لب پرتگاه اما باز خدا دستمو گرفت

رفتم سمت نماز

کاره نشدااااا

چون اصلا قرار نبود بشه

یه مدت کلا افسرده شدم

تا بین همه نشدن ها اسمم کربلا در اومد

انگار زیر و روم کرد

حالاا حداقل 3سال از اون سالا میگذره

و من چقدر خوشخالم که 6 سال خواستنم نشد

گاهی واقعا صلاح و عاقبت به خیریت تو نشدنه

تو زندگی هممونم یه روزایی هست که هی نمیشه

اونجا خدا رو فراموش نکن

خدا بدجوری دستش تو دستاته

خدا که به ما نیاز نداره اخرش ماییم که همیشه بهش نیاز داریم. من نماز نمیخونم ولی ایمانم به خدا خیلی قویه. همیشه کمکم کرده حالا شده پنج سالم طول کشیده. صبر نشانه ایمانه. صبر داشته باش

جهنم خالیست تمام شیاطین همینجا روی زمین اند!

منم خسته شدم دوتا از خواهرام دارن طلاق میگیرن شوهر یکیشون که زن بازه اون یکی هم دیوانه شده همش کتک ،بخدا آبرومون همه جا رفته ،رو ندارم توی چشم خانواده شوهرم نگاه کنم،خدایا مگه ما چه گناهی کرده بودیم

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستین ،ممنونم تیکر رسیدن به حاجتم هست

عزیزم همین افکار تو داره خودتو داغون میکنه با عوض کردن افکار منفی میشه جور دیگه ای به دنیا نگاه کرد و زندگی کرد فقط کافیه خودت رو باور داشته باشی و مثبت فکر کنی میبینی که چطور زندگیت تغییر میکنه ربطی به خدا و ائمه نداره، خدا تورو آفریده و سلامتی بهت داده، عقل و اختیار داده و میگه این گوی و این میدون جوری که میخوای زندگیتو بساز

خدایا هزار مرتبه شکرت بخاطر نی نی که بهم هدیه دادی 🙏❤اللهم صلی علی محمد و آل محمد❤

ساده بگم...

شاید خدا خواست تو رو تا اینجا بیاره ببینه بازم پاش وایمیسی یا ن??

اکثر آدما راحتترین راهو انتخاب میکنن، خدا رو مجرم میکنن بعدم خودشونو از بند اون ده دقه ی ربع نماز روزانه و وظایف کوچیک دیگه راحت میکنن...

سعی کن خاص باشی، مدل قبلی رو خدا زیاد داره....

کاش یاد می‌گرفتیم وقت دعا کردن به خدا اعتماد کنیم، نه اینکه خدا رو آزمایش کنیم❤️
خدا که به ما نیاز نداره اخرش ماییم که همیشه بهش نیاز داریم. من نماز نمیخونم ولی ایمانم به خدا خیلی ق ...

من دیگه نمیخام کمکم کنه😔دیگه نمیخامممم حالم داره بهم میخوره ازین دنیای کثافت

همه چی آخرش قشنگه اگه قشنگ نبودبدون آخرش نیست❤😍
2706