2733
2734
عنوان

مادرشوهرم منتظر نی نی😔😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 845 بازدید | 48 پست

خب خودت بد عادتش کردی

یعنی چی تاریخشو میذاری کف دستشون؟

والا من یجوری بود خواهرشوهرم میومد نوع پوزیشن میگفت واسه زودتر باردار شدن

و اینکه رفتین آزمایش دادین؟ مشکلی ندارین؟

یه جوری برخورد کردم الان دیگه عمرا بپرسن بیشعورا

استرس بخود نده ک کلا عقبش میندازی بارداربتو..به مادرشوهرتم بفهمون یجورب ک هرچی خدا بخواد همونه.شما خوبه قصدشو دارید.شوهر من قصدشو نداره.مادرش منو ول نمیکنه.خخخ

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالا خدا حاجت دلتو بده عسلم💓

ولی من هرکی بهم میگه نی نی بیار میگم خودت بیار😶

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

اشتباه کردی چراانقدرزود به همه گفتی ایندفعه بزار سه ماه بگذره بعد به همه بگو در ضمن به مادرشوهرتم انقدر رو نده که برخودش اجازه بده تاریخ پ تو بپرسه به اون چه؟؟؟

اینا روبخاطرخودت گفتم اسی که بقیه با فا اذیت نکنن

خدایا شکرت تنهام نزار
2731
2738

واااای عزیزم هنوززوده نگران نباش خداجون خودش بهت ب موقعش یه نی نی خوشمل میده،منم بچه اولموسقط کردم دقیقأنه ماه بعدش باردارشدم،همون ماهی باردارشدم ک تاریخ زایمان نی نی اولم روزده بودن ک نموند...همه هم فهمیده بودن کای حرف میزدن حرصم درمی اومد،مادرشوهرمنم میگفت کی بچه دارمیشی وازاین حرفا...توکلت ب خداباشه،سعی کن ذهنت روخالی کنی ازغصه وغم

چون بچم میشه نوه اول....خیلی دلش نی نی میخاد

اگه با حرفش استرس نمیگیری که هیچ ولی اگ باعث میشا استرس داشته باشی که برات سمه بهتره ازت نپرسع 

عزیزم سر شله زردت منو هم دعا کن 😔

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

ان شاءالله ب زودی زود دامنت سبز میشه و خدا ی نینی سالم و خوب و گوگولیرمگولی بهت میده و دل مادر شوهرتم شاد میکنه

عزیزم ناراحت نباش و استرسو بذار کنار ی مدت بیخیالش شو و ببین چقد زود ب خواستت میرسی

بعضیا چقدر احمقن که به بچه پنج ساله هم میگن بچه همسایه چطور شده .. خانم همسایه از همین جا خاک تو سر ...

واقعا بعضیا جلو بچه همه چیزو میگن من میخواستم برم دکتر یهو برادرزادم گفت میخوای بری دکتر فلان کلا همه چیزو میدونست بچه خیلی ناراحت شدم که این ازکجا فهمیده 

خدایا داده ونداده ات راشکر
2706