2703
2553
عنوان

مادرشوهرم منتظر نی نی😔😔😔😔😔

845 بازدید | 48 پست

هرماه ازم میپرسه کی باید پری بشی‌...منتظره نی نی هست😔😔😖😔

این ماه که برای بار هزارم پرسید راستی کی باید بشی....و من برای بار هزارم گفتم هفته دیگه...

خدایا خواهش میکنم...

من نی نی سالم میخام....

خدایا به دل شکستم نگاه کن...دلی که پنج ماه پیش شکست ...

دارم شله زرد به نیت حضرت خدیجه میپزم....خداکنه باردار باشم این ماه😭😭😭

امروز دخترهمسایمون پنج سالشه اومد بهم گفت تو بچت پنج ماه پیش مرده؟؟گفتم چرا...گفت مامانم بهم گفته😔😔😔😔

همه فهمیده بودن باردارشدم پنج ماه پیش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

😔😔😔😔😔😔😔 الهی که خدا به زودی زود دامنتو سبز کنه 

ولی چرا مادرشوهرت هرماه ازت میپرسه☹☹

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

ان شاءالله عزیزم، خدا رحیمه

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
2714

میفهممت..درکت میکنم...

توکل کن خدا صلاحمونو بهتر از خودمون میدونه

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨

عزیزم غصه نخور

استرس وناراحتی امکان بارداری ومیاره پایین 

ریلکس باش ورزش کن ورزش واقعا موثره تو باروری بگرد به خودت برس ایشالله به زودی مامان میشی😘

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍

برای چی تاریخ میگی آخه دختر؟ بگو باورم نمی‌شه که سوال‌هایی در این حد خصوصی می‌پرسید. اگر واقعا دوستمون دارید با سوال اذیتمون نکنید.

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
2706