2410
2553
عنوان

خااااانوما دلم میخواد بدونم نی نیم چیه ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 689 بازدید | 104 پست
فقط یکی🧐

زجراورترین دوران زندگیم همین بارداریه ویار شدید منو اسیر کرده دیگه شکر بخورم هوس بچه دیگه بکنم  

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

زجراورترین دوران زندگیم همین بارداریه ویار شدید منو اسیر کرده دیگه شکر بخورم هوس بچه دیگه بکنم   ...

دقیقا مثه من اینقد ویارم شدید بود تازه خوب شدم‌میگفتم دیگه غلط بکنم بچه بیارم الانم‌که باز سنگین تر شدم درد و این چیزا دارم کلا حاملگی همش زجره ولی می ارزه به داشتن یه بچه 

تعیین جنسیت با تقویم چینی خیییییلیییییی دقیق و درسته البته به شرطی که تاریختونو درست وارد کنین واسه خودمو همه اقوام و آشنا و دوستانم درست پیش بینی کرد

من یه حس عاشقانه در تو..                                                                تو یه عشق جاودانه در من...
2720
بله اصولا نمیگن اما ما ی اشنا داریم سونو انجام‌میده سر ماه اول میگه نمیدونم چطوری

امضاتون عالیه  

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
دقیقا مثه من اینقد ویارم شدید بود تازه خوب شدم‌میگفتم دیگه غلط بکنم بچه بیارم الانم‌که باز سنگین تر ...

اره یکی برا کل زندگیم بسه منم واقا خسته شدم الان ۱۶ هفتمه تهوع استفراغ دیوونم کرده در حسرت خوردن ی لیوان اب دل سیر هستم یا هندونه وایی اما بالا میارم خدااا میوه هم نمیتونم بخورم سبزی ک میبینم بوش بالا میارم دوران مضخرفیه واقا

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
2714

تو گوگل سرچ کن تعیین جنسیت آنلاین  با تقویم چینی میاد باید سنی که حامله شدی و بازه تاریخی که پریود بودی رو انتخاب کنی

من یه حس عاشقانه در تو..                                                                تو یه عشق جاودانه در من...
شیرین دختره... ترش پسره..

نه واسع من برعکس چرا

دخترم ترشی بود

پسرم شیرین

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....

من که تقویم چینی کاملا اشتباه بود واسم ...اماخیلی از ترشیجات متنفر بودم در حالی که حالت عادی عاشقشونم طوری بود که اگه یه چیز ترش میخوردم بالا میاوردم . دور شکمم بعده هربار حموم کردن بیشتر میشد اصلا بهم نمیومد حامله باشم اصلا پوف نکرده بودم و سبک بودم .البته من رژیم پسردار شدن گرفته بودم که درست درومد

تو گوگل سرچ کن تعیین جنسیت آنلاین  با تقویم چینی میاد باید سنی که حامله شدی و بازه تاریخی که پر ...

یعنی درسته؟

من زیاد بالا نمیارم ،حالت تهوع گاهی دارم ولی کلا بالا نمیارم ،دلم چیزای شوووور  و ترش میخوااااد ،بیشتر شووور ،بعد اینکه سمت راستم همش تیر میکشه ،سینه سمت راستم درد میکنه و سفت و سنگین شده ولی حس میکنم سینه چپم بزرگتره ،از اولم سینه چپم بزرگتر بود

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘
2706