2410
2713
عنوان

خااااانوما دلم میخواد بدونم نی نیم چیه ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 689 بازدید | 104 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی چطوری

گوسفندی ک میکشتن کله اشو از وسط جدا میکنن 

میگن اگ گوشت اضافه داشته باشه اون وسط پسره اگ نه دختره ب نیت زن حامله باید باز کنی

من تعجبم واقعا راسته واسه هرکی باز میکردن

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
2456
خیلی مشخص نیست ولی انگار دختره عزیزم

اره دکترم گف مشخص نیس ۱۱ هفتگی رفتم

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
خیلی مشخص نیست ولی انگار دختره عزیزم

ازکجا فهمیدی

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 
2714
گوسفندی ک میکشتن کله اشو از وسط جدا میکنن  میگن اگ گوشت اضافه داشته باشه اون وسط پسره اگ نه دخ ...

پس ب نیت منم یکی بکشین  

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
بچه شما دختره

واازکجافهمیدی

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 

تقویم چینی درسته برو نگاه کن بفهم

❤ باش آغرسی:گجه چاغی یاتمادیم باش یاستغینا آتمادیم دئیب دوردوم وای باشیم توکدو گوزدن یاشیم هچ آنام دا یاتمادی باش یاستغینا آتمادی باشیم اوسته دایاندی شام کیمی منه یاندی درمان ایچیردی احمال باشیما گویدو دسمال دینجلیب یوخلادیم من آنا چوخ چوخ ساغول سن آنا الین وار اولسون گونلونده کدر سولسون❤
اره دکترم گف مشخص نیس ۱۱ هفتگی رفتم

ویار به جی داری 

میکن ویار شیرین پسره 

ترش دختره

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....

والا من ۱۸ هفته ام هنوز نمیدونم نی نیم چیه ؛ تازه دوشنبه نوبت سونو انومالی دارم 😞

شما چه عجله ای دارید 

گر نگهدار من انست که من میدانم ؛ شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🤰🤰🤰
2706