1428
1389

شما کسی بوده براتون تعیین جنسیت کرده باشه بعدش توی سونو ام درست در اومده باشه؟؟؟

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
استغفرالله الذی لا اله الا هو الحی القیوم الرحمن الرحیم بدیع السموات و الارض من جمیع ظلمی و جرمی و اسرافی علی نفسی و اتوب الیه. این ذکر باید روزی ۴۰۰ بار له مدت ۶۰ روز گفته بشه ،باعث زبادی رزق و یا زیادی علم میشه ،ذکر مجربی هست ،

عکس ان تی بفرست

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما با عسل طبیعی تخمدان فعال میکنه باردار نیستم تیکر یه سالگی پسرمه😉

علایمتوبگو

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1401

ویار به چی 

شیرینی یا ترشی

من مامانم میگف سونو نبوده دیگ از سرگوسفند ک باز میکرده میفهمیدن

واسه من هردوبچه هام امتحان کردن درس دراومد

(👩🏻‍🦱میتونید رهاصدام کنید)***باووو خانوووومم بخدا. اسم پرفایلم اشتباه تایید شد🥺🥺🥺🥺
1376

نی نی منم بگین  

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم مرسی که منو به خودم واگذار نمیکنی و حواست بهم هس  خدای خوبم خودت میدونی چی میخوام بهم بده مرسی  اللهم عجل لولیک الفرج  صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  
ویار به چی  شیرینی یا ترشی من مامانم میگف سونو نبوده دیگ از سرگوسفند ک باز میکرده میفهمیدن و ...

یعنی چطوری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم مرسی که منو به خودم واگذار نمیکنی و حواست بهم هس  خدای خوبم خودت میدونی چی میخوام بهم بده مرسی  اللهم عجل لولیک الفرج  صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  

نمک خیلی درسته برا من درست بود من بار اول فهمیدم ریختن روسرم خاستم از قصد دست بکشم به سیبیلم ناخوداگاه دستمو بردم تو موهام داشتم از تعجب شاخ درمیاوردم

روی پیشونی فرشته ها نوشته هرکی دختر داره جاش وسط بهشته
1418
یعنی اون ک اون وسطه بچه ست ؟

نه جوجه هس  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی چطوری

گوسفندی ک میکشتن کله اشو از وسط جدا میکنن 

میگن اگ گوشت اضافه داشته باشه اون وسط پسره اگ نه دختره ب نیت زن حامله باید باز کنی

من تعجبم واقعا راسته واسه هرکی باز میکردن

(👩🏻‍🦱میتونید رهاصدام کنید)***باووو خانوووومم بخدا. اسم پرفایلم اشتباه تایید شد🥺🥺🥺🥺
خیلی مشخص نیست ولی انگار دختره عزیزم

اره دکترم گف مشخص نیس ۱۱ هفتگی رفتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1339