1147
1273
عنوان

خااااانوما دلم میخواد بدونم نی نیم چیه ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 649 بازدید | 104 پست
خخخخخخخ حتما دوقلو😄😄😄😄

نه یکیه خداروشکر دیگه تااخر هم همین یکی بسمه  

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم مرسی که منو به خودم واگذار نمیکنی و حواست بهم هس  خدای خوبم خودت میدونی چی میخوام بهم بده مرسی  اللهم عجل لولیک الفرج  صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

منم میلم بیشتر به شوری و ترشی هست

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایامواظب نی نی کوچولوم باش💖 برای سلامتی گل پسرم که سالم باشه چه روحی چه جسمی براش  یه دونه صلوات بفرستین که به موقع بیاد بغلم😍
1258
فقط یکی🧐

زجراورترین دوران زندگیم همین بارداریه ویار شدید منو اسیر کرده دیگه شکر بخورم هوس بچه دیگه بکنم  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم مرسی که منو به خودم واگذار نمیکنی و حواست بهم هس  خدای خوبم خودت میدونی چی میخوام بهم بده مرسی  اللهم عجل لولیک الفرج  صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  
زجراورترین دوران زندگیم همین بارداریه ویار شدید منو اسیر کرده دیگه شکر بخورم هوس بچه دیگه بکنم   ...

دقیقا مثه من اینقد ویارم شدید بود تازه خوب شدم‌میگفتم دیگه غلط بکنم بچه بیارم الانم‌که باز سنگین تر شدم درد و این چیزا دارم کلا حاملگی همش زجره ولی می ارزه به داشتن یه بچه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایامواظب نی نی کوچولوم باش💖 برای سلامتی گل پسرم که سالم باشه چه روحی چه جسمی براش  یه دونه صلوات بفرستین که به موقع بیاد بغلم😍
تعیین جنسیت با تقویم چینی خیییییلیییییی دقیق و درسته البته به شرطی که تاریختونو درست وارد کنین واسه ...

واسه منم درست اومد فال شبخ بهاییم درست بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8
دقیقا مثه من اینقد ویارم شدید بود تازه خوب شدم‌میگفتم دیگه غلط بکنم بچه بیارم الانم‌که باز سنگین تر ...

اره یکی برا کل زندگیم بسه منم واقا خسته شدم الان ۱۶ هفتمه تهوع استفراغ دیوونم کرده در حسرت خوردن ی لیوان اب دل سیر هستم یا هندونه وایی اما بالا میارم خدااا میوه هم نمیتونم بخورم سبزی ک میبینم بوش بالا میارم دوران مضخرفیه واقا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1257
اره یکی برا کل زندگیم بسه منم واقا خسته شدم الان ۱۶ هفتمه تهوع استفراغ دیوونم کرده در حسرت خوردن ی ل ...

یکم بگذره یادت میره

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من که تقویم چینی کاملا اشتباه بود واسم ...اماخیلی از ترشیجات متنفر بودم در حالی که حالت عادی عاشقشونم طوری بود که اگه یه چیز ترش میخوردم بالا میاوردم . دور شکمم بعده هربار حموم کردن بیشتر میشد اصلا بهم نمیومد حامله باشم اصلا پوف نکرده بودم و سبک بودم .البته من رژیم پسردار شدن گرفته بودم که درست درومد

تو گوگل سرچ کن تعیین جنسیت آنلاین  با تقویم چینی میاد باید سنی که حامله شدی و بازه تاریخی که پر ...

یعنی درسته؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من زیاد بالا نمیارم ،حالت تهوع گاهی دارم ولی کلا بالا نمیارم ،دلم چیزای شوووور  و ترش میخوااااد ،بیشتر شووور ،بعد اینکه سمت راستم همش تیر میکشه ،سینه سمت راستم درد میکنه و سفت و سنگین شده ولی حس میکنم سینه چپم بزرگتره ،از اولم سینه چپم بزرگتر بود

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جون ...ازت معجزه میخوام❤❤
1241