1428
1363
عنوان

خااااانوما دلم میخواد بدونم نی نیم چیه ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 653 بازدید | 104 پست

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

گوسفندی ک میکشتن کله اشو از وسط جدا میکنن  میگن اگ گوشت اضافه داشته باشه اون وسط پسره اگ نه دخ ...

پس ب نیت منم یکی بکشین  

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم مرسی که منو به خودم واگذار نمیکنی و حواست بهم هس  خدای خوبم خودت میدونی چی میخوام بهم بده مرسی  اللهم عجل لولیک الفرج  صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  
1432

تقویم چینی درسته برو نگاه کن بفهم

❤ باش آغرسی:گجه چاغی یاتمادیم باش یاستغینا آتمادیم دئیب دوردوم وای باشیم توکدو گوزدن یاشیم هچ آنام دا یاتمادی باش یاستغینا آتمادی باشیم اوسته دایاندی شام کیمی منه یاندی درمان ایچیردی احمال باشیما گویدو دسمال دینجلیب یوخلادیم من آنا چوخ چوخ ساغول سن آنا الین وار اولسون گونلونده کدر سولسون❤
اره دکترم گف مشخص نیس ۱۱ هفتگی رفتم

ویار به جی داری 

میکن ویار شیرین پسره 

ترش دختره

(👩🏻‍🦱میتونید رهاصدام کنید)***باووو خانوووومم بخدا. اسم پرفایلم اشتباه تایید شد🥺🥺🥺🥺

والا من ۱۸ هفته ام هنوز نمیدونم نی نیم چیه ؛ تازه دوشنبه نوبت سونو انومالی دارم 😞

شما چه عجله ای دارید 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گر نگهدار من انست که من میدانم ؛ شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🤰🤰🤰
1394
ویار به چی  شیرینی یا ترشی من مامانم میگف سونو نبوده دیگ از سرگوسفند ک باز میکرده میفهمیدن و ...

حالا من دوقلو باردارم کله پاچه رو باز کردن و

دختر بود اما هر دو پسر شدن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدای مهربانم معجزه گر من .بی نهایت ممنون و شکرگذارتم برای معجزه ای ک برای من کردی بعد از ۱۳ماه انتظار...خدایا خودت مواظب منو🤰نینیام👶و باباشون 👨‍💼باش خدای مهربونم من ب دستای تو خیره شدم برام معجزه کردی خدایا دامن همه ی منتظر هارو سبز کن الهی آمیییین...یه صلوات برا بارداری خوبم و سلامتی نینیام میفرستی مهربون؟ 
گوسفندی ک میکشتن کله اشو از وسط جدا میکنن  میگن اگ گوشت اضافه داشته باشه اون وسط پسره اگ نه دخ ...

اره مامان‌منم باز کرد برام دوتا کله دوتاشم پسر در اومد هنوز جنسیتشو نمیدونستیم ودرست بود

فقط 42 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالگی پسرمه😍
1387
ویار به جی داری  میکن ویار شیرین پسره  ترش دختره

من اوایل شیرینی دوسداشتم تا ۲ماهگی بعدش ترش و شور الانکه فقط خوراکم گوجه سبزه

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم مرسی که منو به خودم واگذار نمیکنی و حواست بهم هس  خدای خوبم خودت میدونی چی میخوام بهم بده مرسی  اللهم عجل لولیک الفرج  صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  
من اوایل شیرینی دوسداشتم تا ۲ماهگی بعدش ترش و شور الانکه فقط خوراکم گوجه سبزه

خخخخخخخ حتما دوقلو😄😄😄😄

(👩🏻‍🦱میتونید رهاصدام کنید)***باووو خانوووومم بخدا. اسم پرفایلم اشتباه تایید شد🥺🥺🥺🥺
کله گوسفند دهنش میگیری باز میکنی استخوان فکش اگه گوشت داشته باشه دختره اگه استخون تمیز باشه پسره

شماهم امتحان کردین واقعا درس درمیاد ها؟؟

1364