2733
2734
عنوان

شروع دسته جمعی رژیم دو هفته ای اتکینز

| مشاهده متن کامل بحث + 166656 بازدید | 735 پست
سلام
من با اینکه امروز کلی دلم از شیرینی ها و شکلاتهایی که مهمونهامون آورده بودند و توت فرنگی که دلم میخواست همش رو بخورم ولی هنوز اتکینزی هستم شاید با یه کم کرب بیشتر.
ولی مامان ارشان جتن اگه قرار باشه اتکینزی باشیم نباید محدودیتی تو مقدار غذاهای مجاز باشه نه؟ اه من خیلی هم از غذاهای مجاز خوشم نمیادددددددددددددددد

من دلم شیرینی میخواد.
ولی نمیدونم چه حسیه به امید زنده ام و نمیخوام اتکینز رو ولش کنم تا نمیجه بگیرم. میریم جلو ببینیم چی میشه
سلام زهره جون و مامان روجا جون
فکر کنم ما 3 تا تنها اتکینزیهای این تاپیکیم.
بقیه بی خیال شدن.
من همچنان امروز هم 67.5 بودم.وزنم استوپ کرده ولی امیدوارم تا فردا بشم 67.
نمیدونم مامان روجا چرا وزنت پایین نمیاد برای من این اتکینز خوب جواب داده . من چند وقتی بود که غذام رو خیلی کم کرده بودم اما وزنم از 73 تکون نمیخورد.
اما با این اتکنیز 1 ماهه رسیدم به 67.5.برای همین جوگیر شدم و میخوام تا 60 ادامش بدم.البته هر چند روزی به خودم یه استراحتی میدم که حسرت به دل میوه و شیرینی نمونم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام سلام
مامن ارشان جون و زهره جون خوبید؟
خوب خدا رو شکر با اینکه دیروز رژیم نبودم اما وزنم ثابت مونده... فکر کنم اتکینز تهدیدم و جدی گرفت
من کماکان 67 هستم
مامان ارشا فکر کنم به خاطر مصرف بیش از حد گوجه وزنم خیلی پایین نمی اومد.... فعلا این یه قلم جنس و بی خیال میشم ببینم چی پیش میاد
2731
سلام

مامان ارشان جونم .
من امروز رفتم رو ترازو و بعد از یک هفته یک کیلو کم شدم . 75.5 . داشتم دیوونه میشدم مخصوصا که 2 روز بود خیلی اتکینزی بودم

به خاطر همین با اجازتون . رفتم برای رژیم کم کالری. تو تاپیک شمارش کالری امروز یه پست گذاشتم:

سلام
من رو یادتون هست
چند رو پیش اومدم تا با شما باشم. ولی از رژیم اتکینز خوشم اومد و رفتم تو تاپیک اتکینز.
با اینکه خیلی ها ازش نتیجه دیدن نمیدونم به خاطر سوخت و ساز بالای من بود یا به خاطر اینکه تحرکم کمه . تو یک هفته فقط 1 کیلو کم کردم. خوب چون یک هفته میوه در حد بسیار کم خوردم و نون و برنج و نشاسته اصلا و مخصوصا شیر و ماست . و با این حساب فقط 1 کیلو کم کردم.
امروز قاطی کردم . گفتم دوباره رژیم کم کالری میگیرم.
میخوام روزی 1200 کالری بخورم که 650 تا کمتر از حد نرماله و با این حساب هفته ای یک کیلو تقریبا باید کم بشم.

من هر روز اینجا سر میزنم ولی وزنم رو هر شنبه مینویسم باشه.

روز اول رژیم
وزن امروزم: 75.5
وزن دلخواه : 64

راستی این رو هم بگم من یه پسر 13 ماهه دارم که دیگه شیر من رو نمیخوره و از 86 به 75 رسیدم. 5 کیلو اول رو با دکتر تغذیه و بقیه رو خودم و یک کیلو هم را رژیم اتکینز.

ببخشید تنهاتون میگذارم. فکر کنم به خاطر رژیمم که تا حالا 10 کیلو کم شدم سوخت و ساز بدنم خیلی بالاست و زیاد کم نکردم. من به همین 1 کیلو هم راضیم. میدونم که خیلی باید مواظب باشم. چون بدنم یک هفته کربوهیدرات نگرفته و ممکنه یهو هر چی میخورم باعث چاقیم بشه.

ولی دیگه داشتم خل میشدم من بدون شیر میمیرم. الان میخوام شام فقط شیر و اسپیشال ک بخورم. کم . در حد یک پیمانه
سلام خانمای گل وخوش تیپ،من175قدم و70کیلو وزنمه بایدتوی1ماه 10 کیلوکم کنم الان4روزه که شروع کردم تروخدااگه برنامه غذایی که برامن داشتیدبگیدمن منتظرم
عشقم همسرم وزندگیم پسرم قربون دو تاشون برم
سلااام مامانهای عزیز.

من یه مامان مهر 88 هستم. حدود 2 هفته است که اتکینز رو شروع کرده ام. فردا 14 روز القاییم تموم میشه. و تا حالا 4 کیلو کم شده ام. توی وبلاگم اطلاعات این دوهفته رو ثبت کرده ام.

خوشحالم که پیداتون کردم :o )

2738
سلام
من بعد از سه روز مسافرت برگشتم... رفته بودم مشهد... یادتون هست که گفتم از معده درد دارم می میرم.
فقط بخاطر این رژیم بود. از روز پنج شنبه اتکینز رو بیخیال شدم... ولی غذا خوردنم در حد بسیار بسیار کم بود. روز جمعه هم پرواز داشتم به مشهد... خیلی کم خوری کردم. این سه روزه تو هتل غذاهامو با پسرم پارسا تقسیم می کردم. به همین خاطر غذا خوردنم کم شده بود. در ضمن راه روی خیلی خوبی رو تو این چند روز توئ مراکز خرید و بازارها داشتم. رسیدن به حرم هم خودش یک راه روی خوبی بود.
ولی خیلی استرس داشتم که وزنم برگشته باشه... خدا رو شکر خیلی اضافه وزن نداشتم.
زمان رفتن: 80.4
الان: 81
امروز هم با غذای کم سر می کنم. اگر خدا بخواد از فردا می رم تو کار اتکینز. فقط باید وعده های غذاییم رو با دقت بیشتری انتخاب کنم تا معده هم آسیب نبینه.
سلام به همه
نی نی من دی ماه به دنیا اومد. قبل از بارداری وزنم 66 بود قدم 1.67 اما روز زایمانم به خاطر استراحت وزنم شده بود 97! از دی ماه تا الان وزنم شده 80 و دارم قرص چای سبز مصرف می کنم. اما بعد از 1 ماه که از مصرفم گذشته رو 80 ثابت موندم. یعنی منم می تونم به وزن قبل برگردم؟ لباسام که اندازم نیست هیچ اصلا دلم نمی خواد با این هیکل مزخرف لباس بخرم :( یکی به دادم برسهههههه
اول از همه از دوستای عزیزم که بهم کمک می کردند و به سوالام جواب میدادند تشکر میکنم. منم امروز 14 روزم تموم میشه و 6 کیلو کم کردم البته الان یک هفته هست که ثابت موندم نمیدونم چرا؟ مشکل خاصی هم نداشتم خیلی هم رعایت میکردم. هفته اول داشتم عالی وزن کم میکردم ولی یه دفعه رو 61 ثابت موندم. ما که راضی هستیم خدا پدر مادر اتکینز رو بیامرزه.
سلام
یادتونه من اتکینز رو از یکشنبه بیخیال شدم . بعد از یک هفته اتکینز فقط 1 کیلو کم کرده بودم .

این 2 روزه خیلی کم میخورم و خدا رو شکر زیاد نشدم . میخوام کالری 1200 بمونم ببینم چی میشه. ولی 2 تا مورد هست که میخواستم بگم.

من دیوز دکتر بودم چون پریودم 10 روز طول کشیده بود با درد زیر شکم. که تا حال سابقه نداشت. دکتر گفت به خاطر رژیمت بوده. میخواستم بگم تو دوران پریود این رژیم رو نگیرید و دوم اینکه با اینکه فوقش 1.5 کم کردم ولی واقغا رژیم اتکینز عجیبه من سایز کم کردم. طوری که مانتویی که برام تنگ بود اندازه ام شده . کلی ذوق کردم

موفق باشید
2706