2733
2734
عنوان

خرید ملک در ترکیه

| مشاهده متن کامل بحث + 16411 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا رفتی ک این همه الکی حررف میزنی?

حالا شما داری غصه چی رو می خوری؟ سنگ کی رو داری به سینه میزنی؟ خانم و محترم و مودب 

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون
ما آنتالیا هستیم.

عزیزم ما اگه خدا بخواد میخوایم بیایم استانبول خونه اجاره کنیم ...من چتدباری رفتم این شهر ولی مثه تهرانه خودمونه شلوغه و مثه ۷۲ملت میمونه ولی مطمین نیستم این شهر کمکی به پیشرفتمون میکنه یا ن به نظرتون استانبول خوبه یا ازمیر یا انتالیا؟؟میخوایم همراه با اجاره کیملیش هم بگیریم ولی مردد هستم چون فک میکنم شلوغیش ادمو یاد پایین شهرای تهران میندازه ...واینکه انتالیا ارزانتره یا استانبول؟؟

2731

استارتر خواهرم 5 سالی میشه که ترکیس.پناهنده هست و الان مهلت پناهندگیش تموم شده میخاد ملک بخره واز این طریق اقامت قانونی  بگیره.ایا درصورت خرید ملک میتونه بدون مشکل به ایران رفت و امد داشته باشه؟چون تو این مدت 5 سال نمیتونست بیاد ایران

2738
اخه داری الکی جووو میدی . مام اونجا میریم میایم این چیزا نیس

باشه بابا شما خوبی. شما راست میگی 😏

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون
اصلا رفتی ک این همه الکی حررف میزنی?

بله ما یک شرکت بزرگی هستیم که در زمینه های مختلف فعالیت داریم. دفتر اصلیمون هم در شهر آنتالیا قرار داره و در شهرهای مشهد، تهران ، شیراز و کیش هم دفتر نمایندگی داریم. تشرف آوردید آنتالیا هم من رسما دعوتتون میکنم شرکتمون هم ما رو ببینیند و هم محل کارمون رو و هم با پروژه هامون آشنا بشید. ما منطقه لارا هستیم ، بلوار بارینا کلار......

استارتر خواهرم 5 سالی میشه که ترکیس.پناهنده هست و الان مهلت پناهندگیش تموم شده میخاد ملک بخره واز ای ...

مهلت پناهنگیش تموم شده یعنی چی؟ میشه بیشتر و دقیقتر بفرمایید تا از وکیل شرکتمون  راهنمایی بگیرم براشون. لطفا اطلاعات بیشتر رو توی پی وی برای من بفرستید.

عزیزم ما اگه خدا بخواد میخوایم بیایم استانبول خونه اجاره کنیم ...من چتدباری رفتم این شهر ولی مثه تهر ...

خوب از اینکه استانبول شهر شلوغ و 72 ملتیه شکی درش نیست اما اینکه باعث پیشرفتتون میشه بستگی به خودتون داره و اینکه چه برنامه ای برای زندگیتون و کارتون دارید. اما از نظر آرومی و امنیت و آسایش آنتالیا از همه شهرهای ترکیه بهتره و دلیلشم اینه که سالیانه میلیونها توریست میان آنتالیا و از تعطیلاتشون استفاده میکنند. اگر مایل به اطلاعات بیشتر بودین و مشاوره از وکلای ما هم خواستین پی وی پیغام بدین برای هماهنگی مشاوره....

شتاب گرفتن روند #خرید_ملک در ترکیه توسط افراد خارجی طی سه ماهه اول سال ۲۰۱۹

بر اساس اعلام مرکز آمار #ترکیه (TÜİK)، میزان فروش مسکن به اتباع خارجی در سه ماه نخست سال ۲۰۱۹ نسبت به دوره مشابه سال گذشته، افزایش چشمگیری داشته و مجموعٱ به ۹۶۱۸ واحد رسیده است.

#استانبول و آنتالیا در ماه مارس ۲۰۱۹ همچنان گزینه اول خارجی ها بوده است.

طی ماه مذکور، در استانبول ۱۵۲۰ ملک به اتباع خارجی فروخته شده است. این درحالیست که #آنتالیا با فروش ۶۲۶ واحد٬ آنکارا با ۱۷۳ واحد٬ بورسا با ۱۲۱ واحد٬ یالووا با ۱۱۰ واحد و ساکاریا نیز با ۱۰۴ واحد پس از استانبول در رتبه های بعدی قرار گرفته اند.

در ماه مارس ۲۰۱۹، شهروندان #عراقی با خرید ۵۴۸ واحد مسکونی مقام اول خرید خانه در ترکیه را به خود اختصاص داده اند.

پس از عراقی ها، شهروندان #ایرانی و عربستانی بترتیب با ۳۳۴ و ۱۸۹ واحد، رتبه های دوم و سوم را به خود اختصاص داده اند.

٫ چگونه مطمئن شویم که ملکی را گران نمی خریم ؟

سازندگان معتبر و مورد تایید ما در هر دوره ۱ ماهه ( گاهاً بیشتر یا کمتر ) اقدام به ارائه لیست قیمت جدید محصولات خود مینمایند که این قیمتها با توجه به پیشرفت فیزیکی پروژه و استقبال خریداران بطور میانگین ۲۰% در هر نیمسال افزایش می یابد . این لیست در اختیار شرکت های مشاوره املاک معتبر و دولت ترکیه قرار میگیرد. لذا تا زمانی که با شرکت های معتبر و رسمی همکاری کنید، به هیچ وجه آپارتمانی خارج از لیست قیمت فروخته نمی شود مگر با واسطه نا معتبری اقدام به خرید کنید.

2706