1147
1226
عنوان

خرید ملک در ترکیه

211 بازدید | 28 پست

سلام مجدد خدمت همه دوستان  گرامی. بحث خرید ملک در ترکیه این روزها خیلی مورد سئوال هموطنان عزیزمان  هستش لذا بر آن شدم  اطلاعات دقیق از شرایط و مقررات کشور ترکیه در این خصوص رو در این تاپیک قرار  بدم و به سوالات دوستان پاسخ بدم.

ترکیه تخصص ماست. آنتالیا مکان ماست. ایران کشور عزیز ماست.

اوضاع اقتصادی ترکیه که اصلا خوب نیست. بیکاری خیلی زیاده. از نظر سیاسی هم که دچار مشکلن. داعشی هم که اونجا هست.   اخه چرا کسی اونجا سرمایه گذاری کنه؟

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون

همین حالا با یک مشاور و روانشناس صحبت کن.

کد تخفیف ۲۰٪ : ninisite

دانلود اپلیکیشن تلیار

1156
من دوست دارم برم 

خوب میتونین از راههای مختلف تشریف بیارین از جمله خرید ملک ، اجاره ملک ، پیشنهاد کار ، تاسیس شرکت و .....

اوضاع اقتصادی ترکیه که اصلا خوب نیست. بیکاری خیلی زیاده. از نظر سیاسی هم که دچار مشکلن. داعشی هم که ...

حداقل مزیتش اینه که ارزش پولت پایین نمیاد و میتونی از امکانات اون کشئر برای زندگی استفاده کنی. اون چیزهایی رو هم که فرمودین ما که اینجا هستیم ندیدیم. 

سلام ممنون بابت اطلاعاع رسانیتون.

با خرید ملک میتونیم اقامت داعم بگیریم؟

ملکی که میخریم باید قیمت خاصی داشته باشه؟یعنی به یه حدنصابی برسه ارزشش

واینکه قسطی هم میتونیم بخریم؟

حداقل مزیتش اینه که ارزش پولت پایین نمیاد و میتونی از امکانات اون کشئر برای زندگی استفاده کنی. اون چ ...

😐 خوبه که ندیدین 

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون
8
سلام ممنون بابت اطلاعاع رسانیتون. با خرید ملک میتونیم اقامت داعم بگیریم؟ ملکی که میخریم باید قیمت ...

خواهش میکنم. ابتدا اقامت یک یا دو ساله میگیرید و بعد تبدیل میشه به پنج سال و بعدش هم پاسپورت ترکی درخواست میکنید. اقامت دائم مفهوم نداره. قیمت هم مهم نیستش برای این پروسه.....

خوب میتونین از راههای مختلف تشریف بیارین از جمله خرید ملک ، اجاره ملک ، پیشنهاد کار ، تاسیس شرکت و . ...

در مورد خرید و اجاره میشه توضیح بدید با حداقل چه مقدار میشه خونه خرید یا اجاره کرد 

در مورد خرید و اجاره میشه توضیح بدید با حداقل چه مقدار میشه خونه خرید یا اجاره کرد 

شما حداقل  200 هزار لیر  به بالا برای خرید در آنتالیا در نظر داشته باشید. اجاره هم بسته به موقعیت و اندازه خونه و .....از هزار لیر به بالا ماهیانه براتون در میاد. هزینه زندگی هم برای چهار نفر یک زندگی معمولی بدون کرایه خونه ماهی سه هزار لیر در نظر بگیرید.

1167
اصلا رفتی ک این همه الکی حررف میزنی?

حالا شما داری غصه چی رو می خوری؟ سنگ کی رو داری به سینه میزنی؟ خانم و محترم و مودب 

ما آنتالیا هستیم.

عزیزم ما اگه خدا بخواد میخوایم بیایم استانبول خونه اجاره کنیم ...من چتدباری رفتم این شهر ولی مثه تهرانه خودمونه شلوغه و مثه ۷۲ملت میمونه ولی مطمین نیستم این شهر کمکی به پیشرفتمون میکنه یا ن به نظرتون استانبول خوبه یا ازمیر یا انتالیا؟؟میخوایم همراه با اجاره کیملیش هم بگیریم ولی مردد هستم چون فک میکنم شلوغیش ادمو یاد پایین شهرای تهران میندازه ...واینکه انتالیا ارزانتره یا استانبول؟؟

1241