2733
2734

چاه حموم گرفته اول اب رد میشد ولی اهسته 

دیروز چنته یا همون لوله باز کن جامد خریدم گفت واسه لوله ضرر نداره اما باز نشد 

و کاملا بسته شد 

الان لوله باز کن صاف ریختم 

چند دقیقه گذاشتین چاهتون باز شد؟

چشمانم را 

بذار نیم ساعت بمونه بعد آب داغ رو آروم آروم بریز تو لوله.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

رو بسته اش نوشته 

فقط اومدم بگم من اسید مخصوص ریختم باز ک نشد هییییچ گند زده ب ظرفشوییم و کفشورم و اینا.چند قطره ازش ریخت رو سینک و چند قطره رو کفشور و سیاهشون کرد.

جای اون پولی ک دادی لوله باز کن بده فنر زن برات فنر بزنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بذار نیم ساعت بمونه بعد آب داغ رو آروم آروم بریز تو لوله.

سلام شما مسیحی هستین؟

دلم به تو قرص است معبود مهربان من ❤تو رو خدا برای حاجتم یه صلوات بفرستین خدا کنه به هرچی میخواین برسین
سلام شما مسیحی هستین؟

سلام. چطور؟

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
سلام. چطور؟

از روی امضات میپرسم؟ دیشب یه تایپک زدم دوستای مسیحی بباین تعطیل شده

دلم به تو قرص است معبود مهربان من ❤تو رو خدا برای حاجتم یه صلوات بفرستین خدا کنه به هرچی میخواین برسین
2738
رو بسته اش نوشته  فقط اومدم بگم من اسید مخصوص ریختم باز ک نشد هییییچ گند زده ب ظرفشوی ...

برای ما حمومه قبل اون چنته اب رد میشد الان اصلا یه ذره هم رد نمیشه یک کثافت کاری شده

چشمانم را