2726
عنوان

يه سوْال خانومانه دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 34 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه تا روز دهم پریود حساب میشی نگران نباش.بعدش میشه استحاضه.احکام استحاضه مرجعتو چک کن.خیااااالت تخت ...

ببخشيد در حالت استحاضه روزه نميشه گرفت؟

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
2728
 خخخخخخ.شاید.  واسه خانوماشون . مثلا میفهمن ک خانومشون کی داره بهشون دروغ میگه ک پریو ...

😂😂😂😂😂

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

میشه گرفت عزیزم.ولی برا نماز و غسل (اگه نوع استحاضت غسل داشته باشه)باید به نظر مرجعت عمل کنی.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
میشه گرفت عزیزم.ولی برا نماز و غسل (اگه نوع استحاضت غسل داشته باشه)باید به نظر مرجعت عمل کنی.

خيلي خيلي ممنونم الان زنگ ميزنم ميپرسم❤️❤️❤️

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
  شوخی کردم

الان اقایون میان از عفتشون دفاع میکنن دیگه ازین شوخیا نکنی😂😂😂😂

خيلي خيلي ممنونم الان زنگ ميزنم ميپرسم❤️❤️❤️

😘😘😘😘

اگه ج ندادن

سرچ بکنی اسم مرجعتو +استحاضه هم یا سایتشون میاد 

یا سایت اسلام کوئست و هدانا نظر مراجع و کامل میاره.

قرص مفنامیک اسید بخور...هم خونریزی رو قط میکنه هم مسکنه

گر درمشکلی سخت گرفتار شدی بخوان این ایه  70مرتبه بگویا اللهُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا فاطِمَه یا صَاحِبَ‌الزَّمان اَدْرِکنی وَ لا تُهْلِکْنی  (بسیار مجرب است، تجربه شده است)برای حاجت دل منم صلوات بفرستید وبادل مهربونتون بگید انشالله😔
2706