2703
2553
عنوان

يه سوْال خانومانه دارم

541 بازدید | 34 پست

ببخشيد خانوما من الان ٩روز كه پريود يعني از ٦ام ب بعد لك بيني دارم

چيكار كنم پاك بشم راه حلي داريد

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
دلم میخاد اسم ببرم😑 اخه تاپیک زنونه س اومدین چیکار برادر

😄😄😄

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2714
👍👍👍👍

گلم تا ده روز پریود حساب میشه.ولی اگه چند وقته پریودت بهم ریخته برو دکتر.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
خب شاید اومدن یاد بگیرن. مردا هم باید بدونن دیگه.

عجب😐

اها راس میگی😅باید بدونن اگه پری نشدن ینی باردارن😃😃😃😃

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔
خب شاید اومدن یاد بگیرن. مردا هم باید بدونن دیگه.

😐چيو بدونن مگه پريود ميشن اونام؟😑

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
عجب😐 اها راس میگی😅باید بدونن اگه پری نشدن ینی باردارن😃😃😃😃

😂👍

گلم تا ده روز پریود حساب میشه.ولی اگه چند وقته پریودت بهم ریخته برو دکتر.

نه فقط اين ماه اينجوري شدم آخه ميخوام روزه بگيرم روزه هام خراب شدن😞😞😞😞

نه فقط اين ماه اينجوري شدم آخه ميخوام روزه بگيرم روزه هام خراب شدن😞😞😞😞

نه تا روز دهم پریود حساب میشی نگران نباش.بعدش میشه استحاضه.احکام استحاضه مرجعتو چک کن.خیااااالت تخت خب.استرس باعث لکه بینی میشه.

2706