2726
عنوان

كيت تخمك گذاري

| مشاهده متن کامل بحث + 389 بازدید | 25 پست

ببین اپلیکشن اونا رو نصب کن تاریخ پری تو بگو اون جا روزای تخمک گذاری تو میگه توروزای سبز رنگ یه روز درمیون اقدام داشته باش بخش پرسش و پاسخم داره

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین اپلیکشن اونا رو نصب کن تاریخ پری تو بگو اون جا روزای تخمک گذاری تو میگه توروزای سبز رنگ یه روز ...

اخه من با دارو پريودام منظمه اپليكيشن اينا واسم تاثير نداره

طبق اپليكيشن و حرف دكترم روز ١١-١٢ بايد تخمك گذاري ميشد ولي روز ٨-٩ شد 🥴

مهربون باشيم 🥰❤️
اخه من با دارو پريودام منظمه اپليكيشن اينا واسم تاثير نداره طبق اپليكيشن و حرف دكترم روز ١١-١٢ بايد ...

وا به این کیتاهم دیگه اعتباری نیس

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
2728
ماه ٦ امه

استرس نگیر من تا همین دیشب داشتم خودمو میکستم 

ول کن بابا شد شد نشدن نشد 

بیام غصه اینو بخورم که کی بشه شبا تا صبح بیدار بمونم بی خابی بکشم من بی خیال شدم دیکهد

از بس دارو خوردم کیست اوردم وگرنه مشگل نداشتم که

والا من چندین ماه با کیت دارم‌اقدام میکنم هیچ نتیجه ای ندیدم چون دختر میخوام با فاصله از روز تخمگذاری باید اقدام‌کنم ولی اون ماه دقیقا وقتی که پررنگ‌بود اقدام‌داشتیم ولی باردار نشدم

خدایا منو به آرزوی قلبیم برسون   
خيلي سخته يه وقتايي ادم تمايل نداره حسش نيس😣

اره مثل ما که دیشب هیچ کدوم حوصله نداشتین ولی مجبور بودیم