2726
عنوان

كيت تخمك گذاري

389 بازدید | 25 پست

بچه ها من ديروز روز ٩ سيكلم بود كيتو گذاشتم خط دومش خيلي پررنگ شد با خودم گفتم امروز حتما مثبت ميشه اما امروز از ديروزيه كمرنگ تره ☹️ يعني تخمك گذاري قبلش انجام شده الان دارم ازش دور ميشم؟؟!!😣

بالايي واسه ديروزه پاييني واسه امروز

مهربون باشيم 🥰❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من اینو ۱۴ سبکلم زدم 

امروز بزنم ببینم پر رنگ میشه یا نه دعام کنید 

این الان منفیه یا مثبت

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
اخه هردوتا خط كاملا همرنگ نبود 😫 كاش ١٢ ساعت بعدشم تكرار ميكردم

چرا دیگه پررنگ بوده 

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
🤔اامروزو پريروز اقدام داشتيم تاثير داره ؟ ني ني مياد ؟!!☹️

چن ماه اقدامی 

انشالا كه مثبت ميشه امروز نه هالس كمرنگه

انگار نزدیکم به تخمک گذاری امشبم باز بزنم ببینم چطور میشه

2706