1232
1226
عنوان

كيت تخمك گذاري

130 بازدید | 25 پست

بچه ها من ديروز روز ٩ سيكلم بود كيتو گذاشتم خط دومش خيلي پررنگ شد با خودم گفتم امروز حتما مثبت ميشه اما امروز از ديروزيه كمرنگ تره ☹️ يعني تخمك گذاري قبلش انجام شده الان دارم ازش دور ميشم؟؟!!😣

بالايي واسه ديروزه پاييني واسه امروز

مهربون باشيم 🥰❤️

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156
8
انشالا كه مثبت ميشه امروز نه هالس كمرنگه

انگار نزدیکم به تخمک گذاری امشبم باز بزنم ببینم چطور میشه

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شمو چوقود بوکولوسین😕😏
1167

ببین اپلیکشن اونا رو نصب کن تاریخ پری تو بگو اون جا روزای تخمک گذاری تو میگه توروزای سبز رنگ یه روز درمیون اقدام داشته باش بخش پرسش و پاسخم داره

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شمو چوقود بوکولوسین😕😏
ببین اپلیکشن اونا رو نصب کن تاریخ پری تو بگو اون جا روزای تخمک گذاری تو میگه توروزای سبز رنگ یه روز ...

اخه من با دارو پريودام منظمه اپليكيشن اينا واسم تاثير نداره

طبق اپليكيشن و حرف دكترم روز ١١-١٢ بايد تخمك گذاري ميشد ولي روز ٨-٩ شد 🥴

مهربون باشيم 🥰❤️
اخه من با دارو پريودام منظمه اپليكيشن اينا واسم تاثير نداره طبق اپليكيشن و حرف دكترم روز ١١-١٢ بايد ...

وا به این کیتاهم دیگه اعتباری نیس

ماه ٦ امه

استرس نگیر من تا همین دیشب داشتم خودمو میکستم 

ول کن بابا شد شد نشدن نشد 

بیام غصه اینو بخورم که کی بشه شبا تا صبح بیدار بمونم بی خابی بکشم من بی خیال شدم دیکهد

از بس دارو خوردم کیست اوردم وگرنه مشگل نداشتم که

1220