1147
1226
عنوان

بنظرتون من حامله ام ++++جواب آزمایش

782 بازدید | 83 پست

شوهرم رفته جواب رو گرفته یادش رفته بپرسه جواب چیه سر دخترم خودم پرسیدم گفت مثبته ولی الان از اعدآد سر در نمیارم.. خدا کنه حامله نباشم...

......خدایا به تمام مقدساتت قسمت میدم به منم ی بچه سالم بده.......آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

رژیم حضوری ورژیم اینترنتی

درمان چاقی موضعی با دستگاه (ویژه خانم ها)

رژیم درمانی برای:

چاقی- دیابت - کبد چرب- افزایش چربی خون

رژیم بارداری- رژیم شیردهی- تخمدان پلی کیستیک

کلیک کنید

1156

بتا چنده عزیزم؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاشف الکرب تویی، خنده ی اربابتویی ...پدر خاک،علی و پدر آبتویی ... روی چشم تو بود جای حسن جای حسین...هست ما بین دو ابروی توبین الحرمین...پیش خورشید و قمر سایه یتوسنگین است...و فقط محضر زینبسرتو پایین است...یا ابوالفضل العباس(ع) زندگیم و همسرمو به خودت میسپارم.دقیقا روز ولادت شما بود که من به عشق زندگیم رسیدم و بله ی مهم زندگیمو گفتمعشق و جانانم ابوالفضل العباسم (ع) و حسینم (ع)مرا بطلید به درگاهتان.روسیاه عالمم اما بنده ی درگاهتان�😢😢😢
1233

😕😕😕😕

من همون کاربریم که امضام این بود:پیرو امضا یکی ازنی نی سایتی هاکه گفته بودمنوشوهرم باهم قرارگذاشتیم که هروقت یه جایی بودیم که نتونستیم بهم بگیم دوستت دارم بگیم چه قدرهواگرمه...منم باشوهرم چنین قراری روگذاشتیم امااین قراروزمستون گذاشتیم...یه شب وقتی بامادرشوهرم اینارفتیم پارک داشت بارونم میومدهمسرم دستموگرفت وگفت چه قدرهواگرمه مگه نه؟تااومدبگم اره منم گرممه مادرشوهرم به شوهرم گف خرخودتی میخوای بوسش کنی بوسش کن...ازاون موقع هنوزم مشکوکم که مادرشوهرم نی نی سایتیه....مادرشوهرسلام✌😕😕
1167

حالا ک نمیخای پس هستی ۱۰۰ درصد کافیه بخای دیگه نمیشه

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو هم رفتی مامان درد داداش آرسام کم بود تو هم اضاف شدی چرا وقتی امیدوار میشم میرید ؟ چرا ؟اون از آرسام ک نزدیک دنیا اومدنش رفت اینم از تو کوچولو مامان نمیدونم دختر بودی یا پسر ولی دوتاتون به خدا میسپارم عشق های مامان  

خدایا استارتر ها را ب راه راست هدایت فرما ک عکسی ک مورد نداره تو پست اول بذارن

الهی آمین 

من هم روزی مادر خواهم شد روزی شاید نزدیک...شاید دور...  خانما میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین؟ممنون  
1215