2410
2553

سلام 

من تو همه ی درساخودمو بالا کشیدم مخصوصا ریاضی فیزیک اما زبان نتونستم واقعا نمیدونم چرا انقدر زبان برام نامفهومه چیکارکنم واسه امتحان نهایی حداقل خوب باشه نمرم واسه فیزیکمم بگین این دوتا درسام زیادخوب نیستن مخصوصا زبان شما چطوری زبان و فیزیک میخوندید 

😍😍😍😍من به آرزوهام قول رسیدن دادم 😍😍😍❤❤❤❤برام دعاکنید کنکور پزشکی قبول شم این بزرگترین رویای منه ❤❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من تو کنکور اصلا زبان نزدم وقت نشد خودمم قصد داشتم نزنم رتبمم خوب شد

گاهی کسانی که هزاران فرسنگ از شما فاصله دارند ، میتوانند احساس بهتری نسبت به کسانی که دقیقاً در کنارتان هستند درشما ایجاد کنند.ولتر
2456
من تو کنکور اصلا زبان نزدم وقت نشد خودمم قصد داشتم نزنم رتبمم خوب شد

چندشد رتبتون 

😍😍😍😍من به آرزوهام قول رسیدن دادم 😍😍😍❤❤❤❤برام دعاکنید کنکور پزشکی قبول شم این بزرگترین رویای منه ❤❤❤❤❤

عنوان تاپیک رو دیدم فک کردم زبونت جوش زده😕

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢
چرا کلاس زبان نمی‌ری؟

فرصت ندارم امتحانامون شروع شده الان هدفم امتحان اصلیه بعدامتحانام میرم کلاس

2714
چندشد رتبتون 

مسخرم نمیکنین؟۱۵۰۰  

گاهی کسانی که هزاران فرسنگ از شما فاصله دارند ، میتوانند احساس بهتری نسبت به کسانی که دقیقاً در کنارتان هستند درشما ایجاد کنند.ولتر
مسخرم نمیکنین؟۱۵۰۰    

خیلی خوبه که چندساعت درس میخوندین چه رشته ای 

فرصت ندارم

اگه میخای خوب شه باید بری دیگه حتما فرصت میشه من خودم راهنمایی که بودم خیلی امتحانم که میخوندم ۱۰ میشدم همش سر امتحانش فشارم میوفتاد ولی رفتم کلاس الان معلم زبانم

انسانی بودم درسم خوب بود فقط هفته آخر نگاه کردم کتابارو روانشناسی و درسای اختصاصی رو کامل یا مثلا ۸۰زدم اما زبان نزدم اقتصادو ۵۰زدم ریاضی ۴۰یا۳۸

اگه میخای خوب شه باید بری دیگه حتما فرصت میشه من خودم راهنمایی که بودم خیلی امتحانم که میخوندم ۱۰ می ...

وای واقعا راست میگین 

کلاس خصوصی برم یا عمومی 

من خیلی زبانم ضیعیفه 

راستی من سال ۹۲کنکور دادم

2706