1147
1226

سلام 

من تو همه ی درساخودمو بالا کشیدم مخصوصا ریاضی فیزیک اما زبان نتونستم واقعا نمیدونم چرا انقدر زبان برام نامفهومه چیکارکنم واسه امتحان نهایی حداقل خوب باشه نمرم واسه فیزیکمم بگین این دوتا درسام زیادخوب نیستن مخصوصا زبان شما چطوری زبان و فیزیک میخوندید 

من تو کنکور اصلا زبان نزدم وقت نشد خودمم قصد داشتم نزنم رتبمم خوب شد

گاهی کسانی که هزاران فرسنگ از شما فاصله دارند ، میتوانند احساس بهتری نسبت به کسانی که دقیقاً در کنارتان هستند درشما ایجاد کنند.ولتر

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156

عنوان تاپیک رو دیدم فک کردم زبونت جوش زده😕

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢
چندشد رتبتون 

مسخرم نمیکنین؟۱۵۰۰  

گاهی کسانی که هزاران فرسنگ از شما فاصله دارند ، میتوانند احساس بهتری نسبت به کسانی که دقیقاً در کنارتان هستند درشما ایجاد کنند.ولتر
8
فرصت ندارم

اگه میخای خوب شه باید بری دیگه حتما فرصت میشه من خودم راهنمایی که بودم خیلی امتحانم که میخوندم ۱۰ میشدم همش سر امتحانش فشارم میوفتاد ولی رفتم کلاس الان معلم زبانم

خیلی خوبه که چندساعت درس میخوندین چه رشته ای 

انسانی بودم درسم خوب بود فقط هفته آخر نگاه کردم کتابارو روانشناسی و درسای اختصاصی رو کامل یا مثلا ۸۰زدم اما زبان نزدم اقتصادو ۵۰زدم ریاضی ۴۰یا۳۸

اگه میخای خوب شه باید بری دیگه حتما فرصت میشه من خودم راهنمایی که بودم خیلی امتحانم که میخوندم ۱۰ می ...

وای واقعا راست میگین 

کلاس خصوصی برم یا عمومی 

من خیلی زبانم ضیعیفه 

خیلی خوبه که چندساعت درس میخوندین چه رشته ای 

راستی من سال ۹۲کنکور دادم

1167
اگه میخای خوب شه باید بری دیگه حتما فرصت میشه من خودم راهنمایی که بودم خیلی امتحانم که میخوندم ۱۰ می ...

چ انگیزه و انرژی گرفتم ازتون مرسی من حتی وقتی دانشگاه هم نمیخوندم کمه کم ۱۶میشدم ولی انقد اعتماد ب نفسم تو زبان کمه حس میکنم کلاسم برم یاد نمیگیرم حس میکنم حافظم ضعیفه...چ کلاسی ثبت نام کردین اسم آموزشگاه چی بود؟