1147
1226
عنوان

معده درد شدید در بارداری

54 بازدید | 12 پست

دیشب معده درد خیلی شدید گرفتم در حدی که زمینو گاز میگرفتم از درد رفتم بیمارستان رانیتیدین ک شربت اینا داد اما هنوز درد دارم البته کمتر شده.

کسی هست مث من شده باشه؟ تو حاملگی عادیه؟

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

میگن عادیه. منم بعضی وقتا معده درد میگیرم. توخوراکت مراعات کن. چیزای خیلی ترش نخور. 

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤کاش زودتر صورتت را میدیدم.... صورت قشنگ کودکانه ات را.... حتما شبیه ارکیده ها زیباست....❤

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

تا اخر بارداری معده درد داری شدید و خفیف داره ولی اکثر مواقع شدیده

منم داشتم فکر میکردم بعد از بارداری هم خوب نمیشم

ولی به محض خروج نینی از شکمم معده دردم تمام شد

الان ۲۶ روز میگذره ذره ای معده درد ندارم

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نینیم اومد بغلمون زودتر از موعد از خدا ممنونم بخاطر  فرشته ای که بهم عطا کرد🌹دامن همه منتظرا سبز بشه الهی🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار ۹ ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و  معجزه خداوند را به نمایش بگذاری . . . ❤️❤️❤️
1156
من اوایل داشتم با سوزش شدید دکتر ی قرص داد صبحا ناشتابخورم یبار خوردم رفع شد

اسمش چی بود؟

منم مشکل شما رو دارم و روزی یه قرص لانزوپرازول ناشتا میخورم

یعنی با یه دوره مصرف رفع میشه دیگه لازم نیست ادامه بدم؟

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تا اخر بارداری معده درد داری شدید و خفیف داره ولی اکثر مواقع شدیده منم داشتم فکر میکردم بعد از بارد ...

خیلی به اینکه چی میخوره بستگی‌نداره

فقط غذا ها و خوراکی ها و بعضی میوه ها که اسید معده رو ترشح میکنن کنار بخور

سرچ کنی تو نت نوشته کدوم ها بیشتر معده رو اذیت میکنن اونارو کمتر بخور

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نینیم اومد بغلمون زودتر از موعد از خدا ممنونم بخاطر  فرشته ای که بهم عطا کرد🌹دامن همه منتظرا سبز بشه الهی🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار ۹ ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و  معجزه خداوند را به نمایش بگذاری . . . ❤️❤️❤️
اسمش چی بود؟ منم مشکل شما رو دارم و روزی یه قرص لانزوپرازول ناشتا میخورم یعنی با یه دوره مصرف رفع ...

خیلی ببخشید من هفته 11بودم حالت تهوع فوق العاده سوزناک داشتم یا وقتی آروغ میزدم خیلی معدم ترش و سوزناک بود معده ام هم سنگین و درد داشت والا من 1دونه فعلا خوردم جواب داد ولی با دکترت مشورت کن.

لنسوپرازول30

وای منم دیشب مث تو بودم یکم پونه محلی خوردم سریع خوب شدم دیگه نرفتم بیمارستان 

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسرم قلب من ♥️نی نیم وجود من 🤰🏻مامانم دنیای من🌍 بابام تاج سرم🙆‍♀️ آبجیم همدمم.👩‍❤️‍💋‍👩داداشام تکیه گاهم🤗 خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین.👨‍👩‍👦‍👦👨‍👩‍👦‍👦👩‍👦‍👦👩‍👦‍👦
1213

منن داشتم البته نه به اون معنی معده درد بیشتر انگار فشار بچه بود به هرحال گاها خیلی اذیتم می کرد یع روز قبل زایمان بستری بودم شب برام باقالی پلو آوردن که من عاشقشم  دیگه یه بشقاب پلو رو خوردم ولی اگقدر به معدم فشار اومد ودرد گرفت رفتم دست انداختم دهنم خیلی ببخشید نصفشو بالا آوردم به پرستارمم گفتم میتونم شیاف استفاده کنم گفت زنگ می زنم دکترت می پرسم اما نپرسید یا یادش رفت نمی دونم منم دیگه حال نداشتم برم بپرسم

خلاصه روز عمل با اینکه تقریبا از سینه بی حس بودم اما دستشون که می رفت سمت معدم کلی دردم می گرفت وناله می کردم آخر یه آمپولی زدن یکم رفتم تو حال خواب وبیدار گیجه گیج شدم