2410
2553
عنوان

حیوون خونگی خروس :)

| مشاهده متن کامل بحث + 1864 بازدید | 116 پست
وای منم داشتم چندین سال😂😂😂 اونم تو منطقه یک تهران. تو حیاطمون نگه میداشتم مامانم هر روز صبح داد م ...

عخیییی جاااان😍😍😍

بیماریش از خروس به انسان منتقل میشه؟؟؟😳😐

هَرجا هَوا مُطابِقِ مِیلَت نَشُد بُرو ...فَرقِ تُو با دِرَخت هَمین پایِ رَفتَن است ...!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

صداشون که خیلی بانمکه آدم یاد روستا میوفته😻😄

خروس خیلی خوبه نماز صبح انسان قضا نمیشه باهاش

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2456
2714
فراری نیست عزیزمگ‌روایت داریم که اگر پرنده توی خونه نگه دارین اجنه با اونا سرگرم میشن و دیگه با انسا ...

آره همون.کامل یادم نمیومد آخه.مرسی که اصلاح کردید

دنیا از آن من است - تیکر لاغریه، میخوام از امروز شروع کنم. وزن شروع60.5 وزن فعلی 60.5 وزن هدف54

بچه بودم خروس بهم حمله کرده، از خروس بیشتر میترسم تا گرگ 😅😅😅

دخترم یک شب یلدا، یک ولنتاین، یک جشن تولد و یک روز زن رو تنها سپری کردی، بعد از این می‌تونی بی‌شوهر زندگی کنی 😂😂😂
نه تخم میزاره بدون خروس

با باد هوا میزاره😟😟نمیدونستم ...چطور آخه

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2706